hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
naci
Son Dakika
Tüm Türkiye'de Valiler, Koronavirüs Tedbirleri Denetimi Yapacak Sakarya’da hayvancılığın gelişimi için ortak çalışmaya hazırız Devletimiz tüm imkânlarıyla Sakarya’daydı Sakarya'nın Arazi Toplulaştırma Çalışmaları Sakarya'dan Yapılmalı ÖZKOÇ, PATLAMAYI MECLİS’E TAŞIDI 3600 Aday Arasından Türkiye Finaline Adını Yazdırdı. Millî Savunma Üniversitesi (MSÜ) Sonuçlarına Sakarya Damgası SAÜ 50 Yılda Uluslararası Bir Markaya Dönüştü Uluslararası İşgücü Piyasası e-Haritası Hazırlandı MEM’de Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Hazırlıkları
Tüm Türkiye'de Valiler, Koronavirüs Tedbirleri Denetimi Yapacak
Tüm Türkiye'de Valiler, Koronavirüs Tedbirleri Denetimi Yapacak
 
Sakarya'nın Arazi Toplulaştırma Çalışmaları Sakarya'dan Yapılmalı
Sakarya'nın Arazi Toplulaştırma Çalışmaları Sakarya'dan Yapılmalı
 
ÖZKOÇ, PATLAMAYI MECLİS’E TAŞIDI
ÖZKOÇ, PATLAMAYI MECLİS’E TAŞIDI
 
YKS’ye ücretsiz ulaşım
YKS’ye ücretsiz ulaşım

bakkallar haberleri

ESNAFIYLA BÜYÜYEN ŞEHİR SAKARYA

Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası üyeleri ile buluşan Başkan Toçoğlu, “Biz esnafı ile büyüyen bir şehiriz. İnşallah güçlü hükümetimiz ve yerel yönetimler işbirliği ile Yeni Sakarya’nın inşa sürecini sürdüreceğiz” dedi.
5 Mayıs 2015 Salı 01:22

Yoğun iş temposu, Genel Yorgunluk ve Strese en iyi tedavi Lion Masaj Salonunda

Yoğun iş temposu, Genel Yorgunluk ve Strese en iyi tedavi Lion Masaj Salonunda,Akıncılar Mah. Adnan Menderes Cad. No.69 Kat.2 (Bakkallar Elit Otel Yanı) Adapazarı/SAKARYA
6 Nisan 2015 Pazartesi 08:47

Yunak?ta 2 Bin Kişiye Aşure Dağıtıldı

Konya?nın Yunak ilçesinde Muharrem ayı dolayısıyla Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Şoförler Odası ve Bakkallar Odası işbirliğiyle 2 bin kişiye aşure dağıtıldı.Yunak ilçe meydanında gerçekleştirilen etkinliğe çok sayıda vatandaş katıldı. Meht
11 Kasım 2014 Salı 19:16

Başkan Akdardağan’dan Su Satıcılarına Uyarı

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Ahmet Akdardağan ambalajlı su satış yerleri ile ambalajlı su nakil araçlarının tabi olacağı usul ve esaslar hakkında bilgiler verdi.
30 Ekim 2014 Perşembe 21:31

Sakarya’mızda Kaçak Sigara Alarmı!

Tüm Türkiye’ye yayılan kaçak sigara ticareti, Sakarya’mızda da kırmızı alarm veriyor. İlimizde kaçak sigara ticaretinin, yaklaşık yüzde 14 gibi çok yüksek bir orana tırmandığını kaydeden Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı, Ahmet Akdardağan yaptığı açıklamada;
12 Ekim 2014 Pazar 04:06

Akdardağan : “sarmalık Kıyılmış Tütünlerin Satışında Artış Gözlenmekte"

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, “Sarmalık kıyılmış tütünlerin artışı son zamanlarda çok arttı. Bu artış ve özellikle de bandrolsüz ve ruhsatsız tütün satışı vergi kaybına sebep oluyor” dedi.
29 Eylül 2014 Pazartesi 21:01

Ambalajlı Su Satacak Olan Üyelere Uyarılar

Ambalajlı su satış yerleri ve ambalajlı su nakil araçlarının tabi olacağı esaslarların belirlenmesinin ardından açıklama yapan Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, bakkallarda ve büfelerde satılacak olan su için önerilerde bulundu.
16 Eylül 2014 Salı 02:50

Akdardağan, Alkollü İçki Satışı Yapan İş Yerlerini Uyardı

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan özellikle alkollü içki satış yapan işyerlerine ilişkin yapılan son değişikliklerle ilgili açıklamalarda bulundu.
10 Eylül 2014 Çarşamba 03:40

Akdardağan: “belediyeler Bu Konuda Daha Duyarlı Olmalıdır”

Alışveriş merkezlerinin (AVM) açılış-kapanış saatlerinin değiştirilmesine ilişkin uygulamanın küçük esnaf ve sanatkârı olumsuz etkileyeceğini belirten Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, “ Yasal mevzuat gereği AVM’ler saat 10.00’a kadar açıktır.
17 Temmuz 2014 Perşembe 22:08

Bakkallar Odası’ndan Vali Hüseyin Avni Coş’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Sakarya Bakkallar Bayiler ve Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, Adana’dan Sakarya Valiliğine atanan Hüseyin Avni Coş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
8 Temmuz 2014 Salı 22:49

Akdardağan “ 10 Yıl Sonra Bakkal Diye Bir Şey Kalmayabilir”

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, bakkalların farklı olması gerektiğini belirterek, “10 yıl sonra bakkal diye bir şey kalmaya bilir” dedi.
5 Temmuz 2014 Cumartesi 21:54

Yaren Karadeniz Kafe, ünlü sanatçılarla hizmete girdi…

Yaren Karadeniz Kafe, çok sayıda sanatçının ve davetlinin katılımıyla, İzmit Caddesi Bakkallar Durağı, Elit Oteli yanında, düzenlenen eğlenceli bir gece ile hizmete girdi.
16 Aralık 2013 Pazartesi 03:48

Ucuza Aldığınız Gözlükler Size Zarar Verebilir

Taha Optik işletmecisi Haluk Samsa vatandaşları uyarıyor. İşportadan, bakkallara, marketlerden, aksesuarcılara kadar her yerde satılan ucuz gözlüklerin insan sağlığını olumsuz yönde etkilediğini belirtti
6 Haziran 2013 Perşembe 04:37

KAÇAK SİGARANIN GELİRİ TERÖR ÖRGÜTÜNE

Adapazarı Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, kaçak sigaranın gelirinin PKK terör örgütüne gittiğini belirterek, “Kaçak sigara kullanmayalım” uyarısında bulundu.
21 Aralık 2012 Cuma 17:33

KÜÇÜK ESNAF YOK OLUYOR.

Adapazarı Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) açılır açılmaz perakende yasasının bir an önce kanunlaşması gerektiğini belirtti.
24 Eylül 2012 Pazartesi 18:39

Bakkallar bu akşam 03.00'e kadar açık

Adapazarı Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, yılbaşı gecesi bakkalların saat 03.00’e kadar satış yapabileceğini duyurdu.
31 Aralık 2011 Cumartesi 14:46

Sigara Firmalarını Boykot Edebiliriz

Adapazarı Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Aktardağan, sigara firmaları tarafından uygulanan zammın ÖTV zammının çok üstünde olduğunu belirterek, sigara firmalarını boykot edebileceklerini söyledi.
18 Ekim 2011 Salı 00:40

Kaçak sigaraya son verilmeli

Adapazarı Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, üyelerinin kaçak sigara hakkında odalarına hergün şikayette bulunduğunu dile getirerek, 'Kaçak sigaranın artık önüne geçilmelidir' dedi.
12 Ekim 2011 Çarşamba 18:40

SON 6 AYDA 116 BAKKAL ESNAFI MESLEĞİNİ TERK ETTİ

Adapazarı Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, ekonomik daralma, finansman gücünün zayıflaması ve işletme giderlerinin artması sonrasında bir çok bakkal esnafının mesleği terk etmek zorunda kaldığını söyledi.
6 Nisan 2011 Çarşamba 17:42

Olası ekonomik krizi önlüyoruz

Adapazarı Bakkallar Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, bakkal esnafının kredi kartsız, kefilsiz alışveriş imkanı sağlayarak olası bir ekonomik krizi önlediğini söyledi.
21 Şubat 2009 Cumartesi 21:00

Bakkallara Sağlık Kontrolü

Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü ile Bakkallar ve Bayiler Odası işbirliğinde gerçekleştirilen program çerçevesinde bin 100 bakkal, sağlık taramasından geçirilecek.
11 Aralık 2007 Salı 14:07

Bir Bu Eksikti

DYP Ticaret ve Sanayi Komisyonu Başkanı Aydın Bahar okul çevresindeki büfe ve bakkalların çocuklara veresiye satışlar yaptıklarını belirtti.
18 Mart 2007 Pazar 19:53

Mahallelerin bankaları bakkallar

Son yıllarda artan kredi kartı kullanımına rağmen, vatandaşlar daha çok bakkalların veresiye defterlerini tercih ediyor.
11 Aralık 2006 Pazartesi 05:50

Tünel Geçiş Feryadı

Tünel Geçişli köprülü Kavşak çalışmaları nedeniyle Bakkallar Durağı ile Atatürk Kapalı Spor Salonu arasında bulunan işletme sahipleri mağduriyetlerini dile getirdiler.
1 Nisan 2006 Cumartesi 06:13

Dokurcun Başkanından Teşekkür

Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz DURAN’ı Yerel Kültür Derneği, Bakkallar Odası ve Tüketiciler Derneği Yönetimleri ziyaret ettiler. Günün ilk ziyaretini Yerel Kültür Derneği yeni yönetimi gerçekleştirdi. Nezaket
18 Ocak 2006 Çarşamba 10:42

BAKKAL ESNAFINA PLAKET

Adapazarı Bakkallar ve Bayiler Odası, kuruluşunun 40. yıldönümünü kutladı. Kutlamada, meslekte 25 yılını dolduran bakkallara ise plaket verildi. Serdivan Beldesi'ndeki bir tesiste düzenlenen kutlama törenine Adapazarı Bakkallar
26 Ağustos 2005 Cuma 10:31

İZMİT CADDESİNDE DARP

Olay yeri: İzmit caddesi üzeri bakkallar durağı 18-05-2005...
20 Mayıs 2005 Cuma 15:30

 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1928 Havacı Amelia Earhart bir uçak ile Atlantik Okyanusu'nu geçen ilk kadın oldu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free