hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
naci
Son Dakika
Kurban Bayramı’nda Karayollarında Sıkı Trafik Tedbirleri Uygulanacak Deneyim ve tecrübe paylaşımı şehirlerimiz için kazanım olacak Sakarya şampiyonaya en uygun şehirdir 86 yıllık aradan sonra Ayasofya hasretimiz sona erdi SAÜ YÖK Sanal Fuarında Yoğun İlgi Gördü Fen Edebiyat Fakültesinde Devir Teslim SATSO ALIŞVERİŞİNİ SAKARYA'DAN YAPIYOR Kurban Bayramı'nda tedbirlere uyalım Kesin hesap kabul edildi Yeni duble yola güçlü altyapı geliyor
Kurban Bayramı’nda Karayollarında Sıkı Trafik Tedbirleri Uygulanacak
Kurban Bayramı’nda Karayollarında Sıkı Trafik Tedbirleri Uygulanacak
 
Sakarya şampiyonaya en uygun şehirdir
Sakarya şampiyonaya en uygun şehirdir
 
SATSO ALIŞVERİŞİNİ SAKARYA'DAN YAPIYOR
SATSO ALIŞVERİŞİNİ SAKARYA'DAN YAPIYOR
 

Kesin hesap kabul edildi
Kesin hesap kabul edildi

atina haberleri

Koronavirus Salgınının İslam İşbirliği Teşkilatı Ülkelerine Ekonomik Etkileri Tartışıldı

Sakarya Üniversitesi Türk Dünyası Uygulama ve Araştırma Merkezi (TÜRKMER) ve Azerbaycan Devlet İktisat Üniversitesi tarafından “Covid-19 Salgının İslam İşbirliği Teşkilatına Üye Devletlerin Ekonomilerine Etkileri” başlıklı bir online konferans düzenlendi.
5 Mayıs 2020 Salı 23:55

Sakarya İş Dünyasından Bahar Kalkanı Harekatına tam destek

Sakarya İş Dünyasından Bahar Kalkanı Harekatına tam destek “BİZ HER TÜRLÜ ZORLUĞU AŞMASINI BİLEN BİR MİLLETİZ”
3 Mart 2020 Salı 20:05

İş Dünyası & Satınalma Paneli

SAÜ İşletme Topluluğu tarafından (SUİT) düzenlenen İş Dünyası & Satınalma Paneli, Kültür ve Kongre Merkezi Nevzat Kor Salonunda gerçekleştirildi.
20 Şubat 2020 Perşembe 21:53

İş dünyasında doğru değerlerle ilerlemelisiniz

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyetlerini yürüten TOBB Sakarya İl Genç Girişimciler Kurulu ve Patronlar Platformu Sakarya Grubu işbirliği ve SASAYDER desteği ile ‘Satınalma Zirvesi’ gerçekleştirildi.
13 Şubat 2020 Perşembe 03:28

SEDAŞ Enerji Hizmet Grubu İle AFAD Tatbikatına Katıldı

SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) Enerji hizmet grubu; TAMP (Türkiye Afet Müdahale Planı) kapsamında 2019 yılı bölgesel saha uzantılı masa başı tatbikatına katıldı.
18 Kasım 2019 Pazartesi 03:00

Sakaryalı Öğrenciden Gurur Veren Başarı

9-14 Eylül 2019 tarihlerinde Yunanistan’ın Atina şehrinde düzenlenen 27. Balkan Bilgisayar Olimpiyatına Türkiye Milli Takım üyesi olarak katılan Sakaryalı öğrenci Cahid Enes Keleş bronz madalya kazanarak ülkemize ve ilimize büyük gurur yaşattı.
15 Eylül 2019 Pazar 23:22

Mustafa Ak AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatını Ziyaret Etti

Adapazarı Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Ak, Belediye Adaylarının açıklanmasının ardından Partisinin İlçe Teşkilatına giderek verdiklerin destekten dolayı teşkilat mensuplarına teşekkür etti.
18 Ocak 2019 Cuma 04:26

İYİ Parti Adapazarı’na büyük katılım

31 Mart seçim çalışmalarını sürdüren İYİ Parti’de üye kayıtları da devam ediyor. Pazar günü Adapazarı İlçe teşkilatına 130’dan fazla kişinin katılması nedeniyle toplu katılım töreni düzenlenecek.
11 Ocak 2019 Cuma 22:58

Karaman Mahallesine Yeni Anaokulu

Kızılay ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında, Karaman Mahallesi’ne kazandırılacak olan anaokulu binasının inşaatına başlandı.
21 Eylül 2018 Cuma 01:33

MÜSİAD, Çalışma Bakanı SARIEROĞLU’nun ağırladı.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Sakarya Şubesi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu’nun katılımıyla “Endüstri 4.0 ve Çalışma Hayatına Etkiler” konulu program gerçekleştirdi.
26 Nisan 2018 Perşembe 22:07

İş Aramak Artık Meziyet İstiyor

Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Topluluğu tarafından “İş Hayatına Hazırlık ve İş Arama Teknikleri” isimli bir etkinlik düzenlendi.
20 Nisan 2018 Cuma 23:58

SAܒlü Uluslararası Öğrencilerden Mehmetçik’e Klipli Destek

Sakarya Üniversitesi’nde öğrenim gören uluslararası öğrenciler, Afrin harekâtına katılan Mehmetçik’e destek mesajlarından oluşan bir klip hazırladı.
16 Şubat 2018 Cuma 01:24

FİNANS SEKTÖRÜ SAKARYA'NIN GELİŞİMİNE DİKKAT GÖSTERMELİDİR

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul Anadolu Bank Genel Müdür Yardımcısı İsmail Atakan Özgüney, Bölüm Başkanları Zafer Can ve Ömür Can Sümerkan, Şube Müdürü Emin Korkutan ile Ziraat Bankası Bölge Müdürü Abdullah Yüce ve Satınalma Müdürü İdris Mısırlıoğlu’nu misafir etti.
7 Şubat 2018 Çarşamba 22:06

Kocaali Sahil Park ve Çevre Düzenleme

İnşa çalışmalarının başladığı Kocaali Sahil Park ve Çevre Düzenleme Projesi’nde incelemelerde bulunan Başkan Toçoğlu, “Kısa süre önce ihalesini gerçekleştirdiğimiz projede çalışmalarımızı başlattık. 20 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçireceğimiz tesis, Kocaali ilçemizin sosyal hayatına ve turizm potansiyeline önemli bir ivme kazandıracak” dedi.
10 Mayıs 2017 Çarşamba 01:17

Faik Baysal şehrin kültür hayatına değer katıyor

Faik Baysal Kütüphane Sorumlusu Çetin Şahin, kütüphane hizmetleri hakkında bilgi verdi. 2016 yılının çok verimli bir yıl olduğunu söyleyen Şahin, “Bu yıl içerisinde toplam üye sayımızı 8 bin yaptık; 20 bin kitap ödünç verdik ve toplam kitap sayımız 21 bin oldu. Şehrimizin kültür hayatına önemli bir artı değer kattık” dedi.
6 Ocak 2017 Cuma 20:49

Ada Dans Ailesi iftarda biraya geldi

Sakarya’nın folkloruna ve kültürel hayatına yeni bir ivme kazandıran Ada Dans Gençlik ve Spor Kulübü Derneği üyeleri, geleneksel iftar programında biraraya geldi.
20 Haziran 2016 Pazartesi 21:48

GELENEKSEL SANATLARIN YENİ ADRESİ AÇILDI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından şehrin sanat hayatına kazandırılan Geleneksel Sanatlar İhtisas Merkezi gerçekleştirilen resmi tören ile açıldı.
23 Mart 2016 Çarşamba 19:10

SAMANLIKTA KENDİNİ ASARAK İNTİHAR ETTİ

akarya’nın Akyazı ilçesinde bir şahıs evin samanlık kısmında kendini asarak hayatına son verdi.
20 Şubat 2016 Cumartesi 19:11

SAKARYASPOR’UN YENİ STADI HIZLA YÜKSELİYOR

Türk futboluna çok sayıda yıldız yetiştiren Sakaryaspor’un geçen yıl TOKİ tarafından inşaatına başlanan 28 bin kapasiteli yeni stadının yüzde 70’i tamamlandı. İnşaat çalışmaları süren stadın gelecek sezona yetiştirilmesi planlanıyor.
4 Şubat 2016 Perşembe 19:47

SİVİL KONSERVATUVAR İÇİN İLK ADIM TAMAM

Düzenlediği seminer programları, konferanslar, sergiler, film galaları, kongreler, paneller ve konserlerle şehrin kültür ve sanat hayatına farklı bir soluk getiren Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi yeni bir projeyi daha hayata geçirdi.
2 Aralık 2015 Çarşamba 17:19

Entelektüel Bir Girişim: Bir Dünyanın Eşiğinde “Kent ve Kültür”

Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği yeni bir projeyi daha Türkiye'nin entelektüel hayatına kazandırıyor. Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın desteğiyle gerçekleştirilecek olan program 26 ve 27 Ağustos 2015 tarihlerinde Sakarya’nın Taraklı ilçesinde düzenlenecek.
26 Ağustos 2015 Çarşamba 01:41

Entelektüel Bir Girişim: Bir Dünyanın Eşiğinde “Kent ve Kültür”

Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği yeni bir projeyi daha Türkiye'nin entelektüel hayatına kazandırıyor.
24 Ağustos 2015 Pazartesi 22:33

KIBRIS GAZİLERİ, 41. YIL DÖNÜMÜNDE YAŞADIKLARINI ANLATTI

Kıbrıs Barış Harekatına katılan gaziler, harekatın 41. yıl dönümünde yaşadıklarını anlattı. Açlık ve susuzluk çektiklerini söyleyen gaziler, Türk askerinin kahramanca savaştığını belirtti.
22 Temmuz 2015 Çarşamba 01:19

SAKARYA İL MÜFTÜSÜ SERENLİ’DEN İNTİHAR AÇIKLAMASI

Sakarya İl Müftüsü İlyas Serenli hiç kimsenin kendisine emanet olarak verilen hayatına son verme gibi bir hakkının olmadığını söyledi.
1 Temmuz 2015 Çarşamba 19:27

"serdivan Ajans" Yayın Hayatına Merhaba Dedi

Haziran Ayı’nın ilk haftası itibari ile okuyucularıyla buluşan Serdivan Belediyesi’nin aylık ücretsiz kültür, sanat gazetesi “Serdivan Ajans” yayın hayatına merhaba dedi.
10 Haziran 2015 Çarşamba 04:10

HUKUK FAKÜLTESİ YENİ BİNASINA GEÇİYOR

Sakarya Üniversitesi Esentepe Kampüsü’nde geçtiğimiz yıl inşaatına başlanan Hukuk Fakültesi binasında çalışmalar, tamamlanma aşamasına geldi.
5 Haziran 2015 Cuma 03:26

BALKAN WUSHU FEDERASYONUNDAN BAKAN İSLAM’A PLAKET

Balkan Wushu Federasyonu Başkanı Sadettin Çolak, 24-26 Nisan arasında Yunanistan’ın başkenti Atina’da düzenlenen Balkan Wushu Şampiyonasına katılan ülkelere verdiği destekten ötürü Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’a plaket verdi.
27 Mayıs 2015 Çarşamba 21:02

Sakarya'da İntihar Girişimi

Sakarya’da aşırı derecede alkollü olan bir kişi, şehir merkezinde bulunan binanın 5’inci katına çıkarak intihar girişiminde bulundu.
2 Nisan 2015 Perşembe 01:25

Öğretmenlerden Ek Ders Ücreti Eylemi

Eğitim Bir Sen Sakarya Şubesine bağlı öğretmenler Sakarya’da ek ders ücretlerinin iki katına çıkarılmasını isteyerek bir basın açıklaması yaptı.
9 Şubat 2015 Pazartesi 21:49

Bu radyo Türkiye’de bir ilk…

Bu radyo Türkiye’de bir ilk… “hayvancıyız fm” yayın hayatına başladı
12 Ocak 2015 Pazartesi 17:59

Ballıkaya Barajı'nda Kamulaştırma Sorunu Devam Ediyor

Sakarya’nın su ihtiyacını karşılamak amacı ile inşaatına 2013 Mart ayında başlanan Ballıkaya Barajı’nda, kamulaştırma bedellerini az bulan vatandaşlar yetkililerden bu soruna bir çözüm bulmasını istediler.
22 Aralık 2014 Pazartesi 21:38

Yunanistanda öğrenci protestosu

Atina Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencileri, 17 Kasım 1973'te Albaylar Cuntası'na karşı başlatılan öğrenci ayaklanmasının yıl dönümü dolayısıyla gösteri düzenledi.
14 Kasım 2014 Cuma 02:22

"hakkınızı Helal Edin" Yazıp İntihar Etti

İzmir?in Balçova ilçesinde, eşine ?Hakkınızı helal edin? mesajı çeken Ömer Lütfi Er, intihar ederek hayatına son verdi.Dün saat 23.00 sıralarında, İzmir Kent Ormanı?nda spor yapan vatandaşlar, ağaçta çamaşır ipi ile asılı bir erkek görün
13 Kasım 2014 Perşembe 08:12

Köprü Halatına Parmağını Sıkıştıran İşçi Yaralandı

Konya?nın Kulu ilçesinde köprü yapımında çalışan bir işçi, parmaklarını köprü halatına sıkıştırması sonucu yaralandı.Edinilen bilgiye göre, Bozan Mahallesi ile Tuzyaka Mahallesi arasında bulunan yola köprü yapımında çalışan B.Y., köprü i
13 Kasım 2014 Perşembe 01:48

Sızan suyu içerek kontrol ediyorduk

Ermenek’te 18 işçinin mahsur kaldığı madenin işletme müdürü Yavuz Özsoy ifadesinde işçilerin hayatına mal olan ihmaller zincirini anlattı.
12 Kasım 2014 Çarşamba 13:10

Villa Fiyatına Taylar Kapışıldı

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) , 2014 yılı son tay satışlarını Karacabey harasında yaptı.Anadolu, Sultansuyu ve Karacabey haralarında yetiştirilen 17 baş safkan Arap koşu tayının sahiplerini bulduğu açık artırmadan toplam 980
12 Kasım 2014 Çarşamba 01:16

Bağdatta flaş karar!

Irakın başkenti Bağdatta güvenliği sağlama görevinin ordudan alınarak, polis teşkilatına devredileceği belirtildi.
12 Kasım 2014 Çarşamba 00:10

Rum basınından Davutoğlu yorumu

Başbakan Ahmet Davutoğlu?nun, 5-6 Aralık tarihinde Türkiye-Yunanistan Yüksek Düzeyli İşbirliği Konseyi?nin 3. Toplantısı kapsamında Atina?ya gideceği haberine ilişkin Rum basından çeşitli yorumlara yer verildi.
11 Kasım 2014 Salı 22:55

Ünlü düşünür Fârâbînin hayatı belgesel oldu

Türk Dünyası Düşünce Hayatına Hizmet Ödülleri” ve “Medeniyet Düşünürü Farabi” Sempozyumu kapsamında Fârâbînin belgeseli hazırlandı.
11 Kasım 2014 Salı 19:54

CHP Manisa Gençlik Kolları?ndan Kula İlçe Teşkilatına Ziyaret

CHP Manisa İl Gençlik Kolları Başkanı Güngör Serdar Bozyaka ve yönetimi, CHP Kula İlçe Başkanı Osman Kasırga ve Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Yardımcı?yı ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.Manisa genelinde ilçeleri gezen ve
9 Kasım 2014 Pazar 16:30

Atına veda etti, yaşamını yitirdi

Kanser hastası Sheila Marsh, hastaneye getirilen atına veda ettikten birkaç saat sonra yaşamını yitirdi.
8 Kasım 2014 Cumartesi 19:24

Avusturya ve Türkiye arasında kritik görüşme

Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Türkiyeden Diyanet Teşkilatına bağlı imamların yasaklanmasıyla ilgili Dışişleri Bakanı Kurz ile görüşecek.
8 Kasım 2014 Cumartesi 05:18

Ev Fiyatına Masa

Bursa?nın İnegöl ilçesinde düzenlenen 32. MODEF EXPO Fuarı?nda sergilenen ilginç ürünler dikkat çekiyor.Geçen yıl bir firmanın yaptığı 3 metre yüksekliğindeki sandalye ilgi odağı olurken, bu yılki fuarda ise 6 metre uzunluğundaki masa gö
7 Kasım 2014 Cuma 17:54

Camiye İmece Usulü Tadilat

Erenler ilçesine bağlı Kamışlı Mahallesinde muhtarın öncülüğünde başlatılan cami tadilatına mahallelilerde yardım ediyor. İmece usulü tadilat ile cami elden geçiyor.
28 Eylül 2014 Pazar 01:29

Tiyatro Okulu’nda Yeni Dönem Başlıyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Okulu’nda yeni dönem kayıtları 22 Eylül Pazartesi günü başlıyor. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, üniversitede oyunculuk eğitimi almak, tiyatro sanatına ait bilgilerini artırmak ve iletişim bilgilerini geliştirmek isteyen tüm vatandaşları seçmelere davet etti.
19 Eylül 2014 Cuma 01:12

Otomobil Eve Girdi: 2 Yaralı

Sakarya’da meydana gelen trafik kazasında, direksiyon hakimiyetini kaybeden otomobil iki katlı evin bodrum katına uçtu.
30 Ağustos 2014 Cumartesi 22:36

Aquapark’ta Havuz Başı Düğün İmkanı

Sakarya Aquapark Tatil Köyü, cemiyet hayatına yeni bir fırsat sunarak havuz başı düğün organizasyonlarına başlıyor.
27 Ağustos 2014 Çarşamba 20:34

Bim Marketlerde Kariyer İmkanı

Bim Marketlerde Kariyer İmkanı Market hayatına 21 mağaza ile başlayan Bim, günümüzde 2000’den fazla mağazası ile hizmet vermektedir. Uygun fiyatlar karşılığında satmış oldukları ürünlerin aynı zamanda tanınmış markalar olması ve taze bir şekilde tüketiciye sunmayı hedef edinmiştir.
4 Ağustos 2014 Pazartesi 16:57

SAKARYA'DA İNTİHAR GİRİŞİMİ

Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde vergi dairesinin beşinci katına çıkan şahıs intihar girişiminde bulundu.
25 Nisan 2014 Cuma 21:50

KIBRIS GAZİSİNE SON GÖREV

1974 Kıbrıs Barış Harekatına katılan Sakaryalı Kıbrıs Gazisi Cevat Ertiryaki, evinde geçirdiği rahatsızlık sonucu vefat etti.
13 Nisan 2014 Pazar 23:23

CAMİ, DERNEK TARAFINDAN SATILIĞA ÇIKARTILDI

Sakarya’nın Serdivan ilçesinde inşaatına başlanan ancak yeterli yardımı alamayan Serdivan Buhara Camii, Buhara İlim ve Hizmet Derneği tarafından satılığa çıkartıldı.
6 Mart 2014 Perşembe 19:56

Danıştay, Ballıkaya Barajı Projesinde Yürütmeyi Durdurdu

Sakarya'nın Akyazı ilçesi Ballıkaya köyünde inşaatına başlanılan ve kamulaştırmaların bir kısmı tamamlanan Ballıkaya içme suyu barajı projesinde Danıştay 6. Dairesi yürütmeyi durdurma kararı aldı.
18 Şubat 2014 Salı 00:13

10’UNCU YAŞI DÜZENLENEN YEMEKLE KUTLANDI

16 Şubat 2004 tarihinden itibaren yayın hayatına başlayan, Sakarya’nın internetteki haber adresi Medyabar.com 10 yaşına girdi. Her gün kendini yenileyen, teknoloji ve geniş kadrosuyla haberleri okuyucularına ulaştıran Medyabar’ın kuruluş yıldönümü, düzenlenen yemekle kutlandı.
17 Şubat 2014 Pazartesi 19:43

Benzin fiyatlarına zam

Benzinin litre fiyatına bu gece saat 00.00’dan itibaren 11-12 kuru zam geldi
25 Ocak 2014 Cumartesi 01:39

SAKARYASPOR ALTYAPI TESİSLERİNİN İHALESİ YAPILDI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin şehrin sosyal ve turizm hayatına kazandıracağı Sakaryaspor Altyapı Tesisi’nin ihalesi yapıldı. Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu’nda gerçekleştirilen ihaleye iki firma katıldı.
21 Ocak 2014 Salı 22:50

BALLIKAYA BARAJIYLA EVLERİNDEN OLAN KÖYLÜLER YARDIM İSTEDİ

Sakarya’nın su ihtiyacını karşılamak amacıyla inşaatına başlanan Ballıkaya Barajı ile yerlerinden olan Beldibi köyü sakinleri yetkililerden yardım istedi.
8 Ocak 2014 Çarşamba 18:54

TİYATRO OKULU KAYITLARI DEVAM EDİYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Okulu ön kayıtları devam ediyor. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, “Tiyatro sanatına gönül vermiş, kendini bu alanda yetenekli gören tüm vatandaşlarımızı,
8 Ocak 2014 Çarşamba 00:39

AŞAĞI KİRAZCA SOSYAL TESİSİ ÇOK YAKINDA HİZMETİNİZDE

Arifiye Aşağı Kirazca Mahallesinde ikamet eden vatandaşların isteği üzerine projelendirilerek inşaatına başlanılan sosyal tesis binası çok yakında hizmete girecek.
4 Ocak 2014 Cumartesi 00:00

EVLERİNE İKİ EL ATEŞ EDİLEN AİLE OLAYI SABAH FARK ETTİ

Sakarya'nın Erenler ilçesi Hacıoğlu Mahallesi'nde iki katlı bir evin son katına dün akşam saatlerinde iki el ateş edildi. Evin camlarının parçalandığı olay, sabah saatlerinde fark edildi.
21 Aralık 2013 Cumartesi 17:45

KARMA RESİMLER SAKARYA SANAT GALERİSİ’NDE

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından şehrin kültür sanat hayatına kazandırılan Sakarya Sanat Galerisi, yeni bir sergiye daha ev sahipliği yapıyor. Hun Art Sanat Galerisi öğrencileri tarafından hazırlanan Hun Art’tan Renkler-Karma Resim Sergisi, sanatseverlerle buluştu.
7 Kasım 2013 Perşembe 02:42

İntihara Kalkışan Gencin Yakınlarından Küfürlü Saldırı

Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde bir genç, bir işmerkezinin 5'inci katına çıkarak intihara kalkıştı. Gencin yakınları polislere ve gazetecilere saldırdı.
4 Kasım 2013 Pazartesi 19:19

Hüseyin Kaşkaş Ferizli'de Aday Adayı oldu

Ferizli merkezinden büyük ve coşkulu bir kalabalıkla Ak Parti ilçe teşkilatına gelen Hüseyin Kaşkaş aday adaylık dosyasını ilçe başkanı Cemil Sağlam'a teslim etti. Teşkilat girişinde kalabalık bir genç grubu tarafından meşalelerle karşılanan Kaşkaş'a çok büyük tezahüratlar yapıldı.
25 Ekim 2013 Cuma 21:25

Mahallenin bakkal amcası ‘e-ticaret’te de iddialı

Ticari hayatına 1982 yılında “Mahalle Bakkalı” olarak başlayan Yusuf Sevindik, zaman içerisinde gücünü büyütüp Türkiye’nin lider gıda firmalarına bölge distribütörlüğü de yaparak bölgenin sayılı gıda toptancıları arasında önemli bir yere geldi.
10 Eylül 2013 Salı 05:29

SGM İHALESİ YAPILDI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi dev yatırımların ihalelerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Şehrin sosyal hayatına önemli ölçüde katkı sağlayacak “Sosyal Gelişim Merkezi (SGM) Yapım İşi İhalesi” Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu’nda gerçekleştirildi.
7 Mayıs 2013 Salı 01:58

ŞEHİT VE GAZİ DERNEKLERİNDEN EMNİYETE ZİYARET

168’inci kuruluş yıldönümünü kutlayan Emniyet Teşkilatına ziyaretler sürüyor.
9 Nisan 2013 Salı 01:59

BİR KAHRAMAN DAHA EBEDİYETE UĞURLANDI

Sakarya’nın Hendek İlçesi Çamlıca Beldesinde ikamet eden ve Yavru Vatan Kıbrıs’ı kurtarmak amacıyla 1974 Kıbrıs Barış Harekatına katılan Kıbrıs Gazisi Mevlüt Sarı, geçirdiği rahatsızlık neticesinde hayatının kaybetti.
23 Şubat 2013 Cumartesi 23:28

Karasu Belediyesinin araçlarına el konuldu

Kuzuluk Elmalı cami inşaatına kum çeken Karasu Belediyesi'ne ait bir kepçe ve üç kamyona şikayet üzerine el konuldu.
15 Şubat 2013 Cuma 21:38

EMEK PARTİSİ SAPANCA İLÇE TEŞKİLATINA SALDIRI

Emek Partisi Sapanca İlçe Teşkilatına giren kimliği belirsiz şahıslar çerçeveleri kırıp evrakları tahrip etti. Dün gece yaşanan olay sonrası parti yöneticileri bugün basın açıklaması yaptı.
18 Ocak 2013 Cuma 19:01

SABİM İHBAR HATTI GİBİ ÇALIŞIYOR

Türk Sağlık Sen Sakarya Şube Başkanı İrfan Korkmaz, İstanbul Eğitim Araştırma Hastanesi'nde çalışan Asistan Doktor Melike Erdem'in önceki gün hastanede hayatına son vermesinin üzüntüsünü yaşadıklarını belirterek,
4 Aralık 2012 Salı 14:59

Murassa Elektronik'ten internet fiyatına D-Smart + İnternet

Artık sadece internet fiyatına “D-Smart + İnternet” sahibi olabilirsiniz. D-Smart uyumlu uydu alıcısı, Smart Paket ve hızı 8Mb’e kadar çıkan 4GB limitli smile adsl keyfi bir arada sadece 29TL! Hemen internet fiyatına D-Smart + internet k
1 Kasım 2012 Perşembe 03:14

CİNNET GETİREN KOCA İNTİHARA KALKIŞTI

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde bir kişi, ayrılmak istediği eşinin gözü önünde kendisini bir binanın ikinci katına asarak intihar etmek istedi. Vatandaşların ipi kesmesi ile kurtulan şahıs, ikinci kattan düşerek yaralandı.
13 Eylül 2012 Perşembe 18:06

Akaryakıta zam geldi

Motorinin litre fiyatına 7 kuruş zam yapıldı. Zamlı tarife bu gece yarısından itibaren geçerli olacak.
14 Ağustos 2012 Salı 21:36

KAPALI SPOR SALONU AHIR OLARAK KULLANILIYOR

Sakarya’nın Ferizli ilçesinde inşaatına 2008 yılında başlanan ve kaba binası tamamlanan kapalı spor salonu koyun ahırı olarak kullanılıyor.
6 Haziran 2012 Çarşamba 01:38

Bu açıklama Başbakan Erdoğan'ın şahsi fikri

Özel Sakarya Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ramazan Bayırlı, kürtajı cinayet olarak yorumlamanın insanların özel hayatına müdahale etmek olduğunu söyledi.
26 Mayıs 2012 Cumartesi 16:45

Eşini öldürdü, ardından intihara teşebbüs etti

Sakarya'nın Hendek ilçesinde, tartıştığı eşini tabancayla vurararak öldüren adam, başına ateş edip hayatına son vermek istedi
23 Aralık 2011 Cuma 18:17

Kırkpınar Ağası Selim'den 4 yılık fakülte binası

Kaynarca'ya kurulması planlanan 4 yıllık Eğitim Fakültesi binasının inşaatına başlanıyor.
20 Aralık 2011 Salı 16:25

Mahsul Fiyatına Tohumluk Projesi

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü 9 ilçede 270 ton buğday tohumu dağıttı. İl Özel İdaresi kaynaklı 'Mahsul Fiyatına Tohumluk Projesi' kapsamında yürütülen çalışmada çiftçiye 130 bin TL’lik bir kaynak aktarılmış oldu.
23 Kasım 2011 Çarşamba 20:37

Karaman spor tesislerinin temeli atıldı

Adapazarı Belediyesi tarafından Karaman Mahallesinde inşaatına başlanan spor tesislerinin temel atma töreni gerçekleştirildi.
21 Kasım 2011 Pazartesi 20:25

Erzak toplamada yeni yöntem

Kocaeli'nde bir otoparkın 7. katına çıkan iki şahıs, işsiz olduklarını, bir yetkili gelmezse intihar edeceklerini söyledi. Şahısların, daha önce de Gebze, Sakarya ve Bursa'da aynı eylemi gerçekleştirdikleri öğrenildi.
13 Ağustos 2011 Cumartesi 22:28

MHP’li Erdoğan’a sevgi seli!

MHP Milletvekili A. Adayı Mehmet Erdoğan, partisinin Serdivan İlçe Teşkilatına yaptığı ziyarette büyük coşkuyla karşılandı. Gençlerin meşale şovuyla parti binasına gelen Erdoğan’ın konuşmaları partilerin alkışlarıyla kesildi.
31 Mart 2011 Perşembe 22:34

MHP Sakarya Milletvekili Aday Adayı Erdoğan Karasuda

MHP Sakarya Milletvekili Aday Adayı Mehmet Erdoğan, partisinin Karasu İlçe Teşkilatına ve çevre esnafa yaptığı ziyaretlerde MHP'nin iktidara geldiğinde uygulayacağı politikalar hakkında bilgi verdi
19 Mart 2011 Cumartesi 19:35

AKP'ye Rekor Aday Adaylığı Başvurusu

AK Parti Sakarya Teşkilatına 47 kişi milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulundu.
15 Mart 2011 Salı 17:31

Arıduru Aday Adaylığını Açıkladı

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünden istifa eden Ali Arıduru AK Parti Sakarya teşkilatına gelerek aday adaylığı başvurunu yaptı.
12 Mart 2011 Cumartesi 18:10

Borçları yüzünden av tüfeği ile intihar etti

Sakarya'nın Hendek ilçesinde bir şahıs evinde av tüfeğiyle hayatına son verdi.
21 Aralık 2010 Salı 12:21

Dernekkırı prefabriklerinde protesto eylemi

Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde 17 Ağustos 1999 depreminden sonra kurulan Dernekkırı Treysan prefabriklerinde oturan vatandaşlar Adapazarı Kaymakamlığının yaptığı boşaltma tebligatına tepki gösterdiler.
20 Ekim 2010 Çarşamba 18:09

AHSEN PASTANELERİ HALK GÜNÜ DÜZENLİYOR

Sakarya'da faaliyet gösteren Ahsen Pastaneleri kuruluşunun 40. yılı nedeniyle pazartesi günü tulumba tatlısı, yaş pasta ve kuru pastada yarı fiyatına satışlar yapacak.
22 Ağustos 2010 Pazar 00:20

Pekşen dualarla uğurlandı

Sakarya'da tabancayla hayatına son veren işadamı Engin Pekşen'in cenazesi toprağa verildi.
30 Nisan 2009 Perşembe 17:54

Sakarya YEREL Gazete açıldı

Yayın hayatına 22 Aralık'ta başlayan YEREL Gazetesi ve Doğan Tay Medya Plaza'nın açıış töreni kalabalık bir davetli eşliğinde yapıldı.
31 Ocak 2009 Cumartesi 19:14

Yenihaber 4 yaşında

Sakarya'nın Cesur Gazetesi sloganıyla 13 Aralık 2004'te yayın hayatına atılan, doğru ve cesur habercilik ilkesiyle yayınını sürdüren Yenihaber Gazetesi bugün 4 yaşına basıyor.
13 Aralık 2008 Cumartesi 11:53

Doğal gaza gece yarısı zammı

BOTAŞ, bugünden geçerli olmak üzere, konutlarda kullanılan doğal gaz fiyatına yüzde 22.50, sanayide kullanılan doğal gaza da yüzde 22 oranında zam yaptı.
1 Kasım 2008 Cumartesi 03:06

Bayramlaşmada fındık fiyatı tartışması

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde bayramlaşma törenine katılan Türkiye Ziraat Odalar Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar fındık taban fiyatına tepki gösterirken,
1 Ekim 2008 Çarşamba 21:21

Benzine 2 Ykr. zam yapıldı

95 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatına 2 YKr zam yapıldı.
30 Haziran 2008 Pazartesi 20:21

SAÜ,"Toplumsal Duyarlılık" Projesi

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Öğretim Üyelerinden Doç. Dr. Seyhan Fırat ve Doç. Dr. Recai Coşkun, engellilerin öğrenim hayatına kazandırılmalarına yönelik yürütülen
8 Mayıs 2008 Perşembe 09:55

İntihar girişimcisi ikna edildi

Adapazarı'nda, 5 katlı bir binanın çatı katına çıkan şahıs intihar etmek istedi.
25 Mart 2008 Salı 13:35

Motorin zamlandı

Motorinin litre fiyatına 5 YKr zam yapıldı.
23 Kasım 2007 Cuma 04:11

Dükkanların Kuralı Çekildi

Sakarya'nın Pamukova ilçesinde belediye tarafından yaptırılan küçük sanayi sitesinin inşaatına başlanırken, dükkanların kuraları da çekildi.
18 Haziran 2007 Pazartesi 06:50

Meydanda İmar Oyunları

Büyükşehir ve Merkez Belediyeleri Gar Meydanı’nda yapılan imar düzenlemesiyle 200’er metrekare arazi elde etti. Bu araziler imar mevzuatına aykırı bir şekilde satışa çıkarıldı.
15 Haziran 2007 Cuma 03:55

Kezzaplı Saldırıya 4 Yıl Hapis

Adapazarı'nda yasak ilişki yaşadığı kadının kendisinden ayrılmasına sinirlenerek suratına kezzap döktüğü iddiasıyla yargılanan şahsa mahkemece 4 yıl hapis cezası verildi.
11 Mayıs 2007 Cuma 09:13

Tuğba Camii Yardım Bekliyor

Adapazarı Yenikent Camili Mahallesi'nde Ekim 2004 tarihinde inşaatına başlanan Tuğba Camii'nin bitmesi için hayırsever vatandaşlardan yardım bekleniyor.
26 Nisan 2007 Perşembe 09:55

Motorine Zam

TÜPRAŞ, motorinin rafineri çıkış fiyatına, yarından geçerli olmak üzere zam yaptı.
17 Nisan 2007 Salı 21:19

 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1928 Havacı Amelia Earhart bir uçak ile Atlantik Okyanusu'nu geçen ilk kadın oldu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free