hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
naci
Son Dakika
Tüm Türkiye'de Valiler, Koronavirüs Tedbirleri Denetimi Yapacak Sakarya’da hayvancılığın gelişimi için ortak çalışmaya hazırız Devletimiz tüm imkânlarıyla Sakarya’daydı Sakarya'nın Arazi Toplulaştırma Çalışmaları Sakarya'dan Yapılmalı ÖZKOÇ, PATLAMAYI MECLİS’E TAŞIDI 3600 Aday Arasından Türkiye Finaline Adını Yazdırdı. Millî Savunma Üniversitesi (MSÜ) Sonuçlarına Sakarya Damgası SAÜ 50 Yılda Uluslararası Bir Markaya Dönüştü Uluslararası İşgücü Piyasası e-Haritası Hazırlandı MEM’de Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Hazırlıkları
Tüm Türkiye'de Valiler, Koronavirüs Tedbirleri Denetimi Yapacak
Tüm Türkiye'de Valiler, Koronavirüs Tedbirleri Denetimi Yapacak
 
Sakarya'nın Arazi Toplulaştırma Çalışmaları Sakarya'dan Yapılmalı
Sakarya'nın Arazi Toplulaştırma Çalışmaları Sakarya'dan Yapılmalı
 
ÖZKOÇ, PATLAMAYI MECLİS’E TAŞIDI
ÖZKOÇ, PATLAMAYI MECLİS’E TAŞIDI
 
YKS’ye ücretsiz ulaşım
YKS’ye ücretsiz ulaşım

alması haberleri

Dünyadaki su kaynaklarının azalmasına Rap şarkısıyla dikkat çektiler

Dünyadaki su kaynaklarının azalmasına Rap şarkısıyla dikkat çektiler
18 Haziran 2020 Perşembe 05:12

Sokakta Kimse Kalmasın

Büyükşehir Belediyesi tarafından soğuk hava şartlarında sokakta kalan ve kimsesiz vatandaşlara yönelik yürütülen ‘Sokakta Kimse Kalmasın’ projesi devam ediyor.
1 Ocak 2020 Çarşamba 09:49

Sakarya yatırımlarıyla geleceğin şehirleri arasında yer alacak

Sakarya Büyükşehir Belediyesi 2020 – 2024 stratejik plan çalışmalarında sona doğru geldi. Toplantıya katılan Başkan Yüce “Şehrimizin marka değerini arttıracak ve geleceğin şehirleri arasında yer almasını sağlayacak çalışmalarımızda çok şükür sona doğru geliyoruz. Rabbim çıktığımız yolda bize kolaylıklar nasip etsin” dedi.
4 Eylül 2019 Çarşamba 02:14

“YÜZME BİLMEYEN KALMASIN PROJESİ” DÖNEM KAPANIŞ PROGRAMI DÜZENLENDİ

Vali Ahmet Hamdi Nayir, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında ülke genelinde hayata geçirilen ve aynı zamanda Sakarya’da da uygulanan “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” projesinin 1. ve 2. dönem kapanış programına katıldı.
10 Ocak 2019 Perşembe 20:56

Atabek;‘Kadın adaylarımızın sayısını artırmalıyız’

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, kadınların daha fazla siyasetin içerisinde yer almasını istediklerini belirterek, “Sakarya’da neden kadın belediye başkanımız olmasın, neden kadın belediye meclis üyelerimiz, kadın muhtarlarımızın sayısı daha fazla olmasın. Biz bunu istiyoruz” diye konuştu.
7 Aralık 2018 Cuma 22:52

Yenikent’te Doğal Gaz Kabusu Haberi Hakkında

Yaz aylarında gaz çekişlerinin azalması ve arefe günü sanayi kuruluşlarının çalışmaması sebebiyle doğal gaz hatlarındaki koku yoğunluğu artmıştır
15 Haziran 2018 Cuma 03:42

SİNEKLERLE MÜCADELE

Son yıllarda sıcakların mevsim normallerin üzerinde seyir etmesi gerek uçan gerekse yürüyen böceklerin çoğalmasını desteklemektedir.Buda önümüzdeki yıllarda hastalıkların önceki yıllara göre çoğalacağına işaret etmektedir
26 Nisan 2018 Perşembe 03:21

SAADET SAKARYA SEÇİME HAZIR

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Eyüp Yıldırım Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın erken seçim kararı almasından sonra açıklamalarda bulundu
19 Nisan 2018 Perşembe 01:31

SATSO İHRACAT AKADEMİSİ'NDE İKİNCİ ETAP BAŞLIYOR

Sakarya’nın ihracatçı iller sıralamasında ilk 5 arasında yer alması hedefiyle Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yapılan çalışmalar kapsamındaki “Uygulamalı İhracat Akademisi” eğitim programında ikinci etap, 3 Nisan – 11 Nisan 2018 tarihlerinde başlıyor.
24 Mart 2018 Cumartesi 21:25

Okuyan Sakarya

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın “Bizde varız” dediği, 7'den 70'e tüm halkımızın seferber olduğu “Okuma Yazma Bilmeyen Kalmasın” projesi tüm hızıyla devam ediyor.
11 Şubat 2018 Pazar 22:58

YEREL KÜLTÜR’DEN SAĞLIK ATAĞI

Üyelerinin sağlık alanında kaliteli ve uygun şartlarda hizmet almasını amaçlayan Sakarya Yerel Kültür Derneği, sağlık kuruluşlarıyla işbirliği protokolleri imzalamaya devam ediyor.
16 Ocak 2018 Salı 21:26

Gönülleri birlikte ısıtalım

Büyükşehir Belediyesi ‘Sokakta Kimse Kalmasın’ sloganı ile sokakta kalan, kimsesiz ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardım eli uzatmaya devam ediyor.
18 Aralık 2017 Pazartesi 21:49

‘Sokakta Kimse Kalmasın’

Büyükşehir Belediyesi ‘Sokakta Kimse Kalmasın’ sloganı ile sokakta kalan, kimsesiz ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardım eli uzatıyor.
22 Kasım 2017 Çarşamba 19:35

7 bin 366 öğrenci ders başı yaptı

Sosyal Gelişim Merkezleri ve Macerapark’ta yeni dönem eğitimleri başladı. Davut Yüce, “Merkezlerimizde ilk ders zilinin çalmasıyla 7 bin 366 öğrenci eğitimlerine başladı. İlgi gösteren tüm aile ve çocuklarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.
12 Ekim 2017 Perşembe 02:14

SİYASETE KADIN ELİ DAHA ÇOK DEĞMELİ

AK Parti Sakarya Kadın Kolları İlçe Başkanları Toplantısına katılan Prof. İsen, kadınların siyasete dinamizm kazandırdığının altını çizdi. İsen, "Kadınların teşkilatlarda daha çok görev almasından yanayım. İnsanımızın gönlüne giren, hizmet görevinin yanında değer sunan Kadın Kolları bizim yegâne gücümüzdür." dedi.
16 Eylül 2017 Cumartesi 05:39

Bu uyarı ihtiyaç sahibi ve kimsesizler için

Büyükşehir Belediyesi ‘Sokakta Kimse Kalmasın’ projesi kapsamında ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya devam ediyor.
12 Aralık 2016 Pazartesi 21:53

Asıl engel yürekleri nasır tutmuş insanlardadır

Dünya Engelliler Günü kapsamında düzenlenen programda konuşan Başkan Toçoğlu, “Engel insanın kolunda, bacağında, gözünde yani bedeninde değil; yürekleri nasır tutmuş insanlardadır. Engel gönüllerdedir. Gerçek özürlülük, bir insanın yüreğinde sevginin yerini nefretin almasıdır” dedi.
3 Aralık 2016 Cumartesi 00:30

‘Sokakta Kimse Kalmasın’

Büyükşehir Belediyesi ‘Sokakta Kimse Kalmasın’ projesi kapsamında ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya devam ediyor. Yapılan çağrıda vatandaşlara, kimsesiz ve sokakta yaşayan ihtiyaç sahipleri ile karşılaşmaları halinde yetkilileri bilgilendirmelerinin önemi hatırlatıldı.
30 Kasım 2016 Çarşamba 23:30

1 MAYIS GÜNÜ SAKARYA’DA BİN POLİS GÖREV YAPACAK

HAK-İŞ Konfederasyonu 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü, Sakarya'da kutlama kararı almasının ardından alanda görev yapacak polis sayısıda belirlendi.
28 Nisan 2016 Perşembe 01:51

TÜRK GİRİŞİMCİLERE ABD’YE AÇILMA FIRSATI

Sakarya Üniversitesi Teknokent, TÜBİTAK MARTEK, KOSGEB ve 15 Teknopark’ın oluşturduğu konsorsiyum ile Türk girişimcilerin yurt dışı pazarında yer alması için Amerika Birleşik Devletleri’nde bir Kuluçka Merkezi açılmasına karar verildi.
2 Mart 2016 Çarşamba 22:54

KURUSIKI TABANCA ELİNDE PATLADI

Sakarya'da kurusıkı tabancanın ateş alması sonucu bir kişi elinden yaralandı.
11 Şubat 2016 Perşembe 18:07

AMELİYATTAN SONRA ZAYIFLAMIŞTI, ŞİMDİ TEKRAR KİLO ALIYOR

Sakarya’da 230 kilo iken ameliyat olan ve 2 ayda 70 kilo birden veren 40 yaşındaki Leyla Acar, yeniden kilo almaya başladı. Ayağa kalkmakta güçlük çeken kızlarının hızla kilo alması ise aileyi korkutuyor.
3 Şubat 2016 Çarşamba 23:06

SAMEK’TE YGS-LYS VE KPSS HAZIRLIK KURSLARINDA EĞİTİMLER BAŞLADI

Sakarya Büyükşehir SAMEK merkezlerinde YGS, LYS ve KPSS hazırlık kurslarında dersler başladı. Yaygın Eğitim Şube Müdürü Halide Yeliz Kama, öğrencilerin sınavlarında başarılı sonuçlar almasına katkı sunarak, şehrin eğitim başarısını daha yukarılara taşımayı hedeflediklerini kaydetti.
31 Ocak 2016 Pazar 20:32

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDEN “SOKAKTA KİMSE KALMASIN” PROJESİ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan ‘Sokakta Kimse Kalmasın’ projesinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.
25 Ocak 2016 Pazartesi 18:19

SAKARYA'DA 1 KİŞİ TÜFEKLE YARALANDI

Sakarya’da tüfeğin yanlışlıkla ateş alması sonucu 1 kişi yaralanarak hastaneye kaldırıldı.
25 Ocak 2016 Pazartesi 18:07

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ “SOKAKTA KİMSE KALMASIN” ÇALIŞMASINA DEVAM EDİYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, ‘Sokakta Kimse Kalmasın’ adıyla kimsesiz vatandaşlara yönelik başlatılan çalışmaların aralıksız devam ettiği ifade edildi.
19 Ocak 2016 Salı 16:15

Tabanca İle ‘Selfie' Çekmek İsterken Canından Oldu

Babasının ruhsatlı tabancasıyla arkadaşına ‘selfie’ çekip atmak isteyen 15 yaşındaki Atahan Çalışal, tabancanın ateş alması sonucu başından vurularak hayatını kaybetti.
1 Aralık 2015 Salı 17:50

‘Bu seçimde baraj yok!’

Saadet Partisi Sakarya Milletvekili adayı Eyüp Yıldırım, Saadet Partisi’nin 1 Kasım seçimlerinde barajı aşamaması durumunda bile, Sakarya’dan 70 bin oy alması durumunda Anayasa Mahkemesi’ne başvuruda bulunarak Meclis’e gireceğini belirterek, “Bu seçimde baraj yok” diye konuştu.
21 Ekim 2015 Çarşamba 19:22

Yanlışlıkla Silah Ateş Aldı: 1 Yaralı

Sakarya’da kendine ait silahın ateş alması sonucu bir kişi yaralanarak hastaneye kaldırıldı.
4 Ağustos 2015 Salı 03:56

SAKARYA’DAKİ ŞÜPHELİ ÖLÜM

Sakarya’da evinde ölü bulunan şahsın, temizlediği silahın ateş alması sonucu hayatını kaybettiği belirlendi.
23 Haziran 2015 Salı 18:18

Sesob Ve AdaTıp Arasında İmzalar Atıldı

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Birliği (SESOB) ile Adatıp Hastanesi arasında, 40 binden fazla esnafın sağlık hizmeti almasını amaçlayan protokol imzalandı.
2 Mart 2015 Pazartesi 19:55

“Sokakta Kimse Kalmasın” Projesiyle 45 Mağdur Vatandaşa Ulaşıldı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, soğuk ve olumsuz hava şartlarının etkisini arttırması ile başlatılan ‘Sokakta Kimse Kalmasın’ Projesinde bugüne kadar 45 mağdur vatandaşa ulaştıklarını açıkladı.
12 Şubat 2015 Perşembe 21:31

Ermenekte flaş tutuklama kararı!

Karamanın Ermenek ilçesindeki kömür ocağında işçilerin mahsur kalmasıyla ilgili gözaltına alınan 8 kişiden 5i tutklandı
11 Kasım 2014 Salı 05:06

Bakan Canikliden İrana uyarı!

Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli, İranın Türk tırlarından kilometre başı para almasına sert tepki gösterdi.
11 Kasım 2014 Salı 00:58

Melikgazi Belediyesi Çalışanları Ata? Ya Saygı Duruşunda Bulundu

Melikgazi Belediye çalışanları 10 Kasım Atatürk?ü Anma ve aramızdan ayrılışının 76. yılında gerçekleştirilen anma programı çerçevesinde saat 09.05 ? e sirenlerin çalması ile birlikte Melikgazi Belediye Binası önünde saygı duruşunda bulundular.
10 Kasım 2014 Pazartesi 16:30

Ermenekte flaş gelişme!

Ermenekteki kömür ocağında işçilerin mahsur kalmasıyla ilgili gözaltına alınan 8 kişiden 7sinin ifadelerinin tamamlandığı belirtildi.
10 Kasım 2014 Pazartesi 06:07

Sp?li Kılıç: ??israil?e Sessiz Kalmak Zulümdür??

Saadet Partisi (SP) Genel Başkan Yardımcısı Şerafettin Kılıç, İsrail?in, dünyanın sessizliğinden ve seyirci kalmasından aldığı cesaretle Mescid-i Aksa?yı hedef aldığını ifade ederk; ?Katil devlet İsrail?in Mescid-i Aksa?ya yaptığı çirkin saldı
10 Kasım 2014 Pazartesi 01:52

Slovenyayı sel felaketi vurdu

Slovenyada yağmur ve şiddetli rüzgâr, ülkede 6 kişinin ölümüne ve yaklaşık 2 bin civarında evin sel suyu altında kalmasına neden oldu.
9 Kasım 2014 Pazar 03:34

Beşiktaş, derbi hasarını onarıyor

Fenerbahçe derbisi geride kalmasına rağmen, Partizan ile oynanan maçta bile bu maçın etkisini hisseden Beşiktaş Yönetimi ve Teknik Heyeti du
8 Kasım 2014 Cumartesi 15:54

Bülbül:“IŞİD’e terör örgütü dememek insanlık ayıbı ve büyük gaftır!”

MHP Sakarya İl Başkanı Muhammed Levent Bülbül, IŞİD’in elinde bulunan rehinelerin serbest kalması olayını yorumlarken, “Umarım Türkiye’nin itibarı zedelenmeden ve ülkemize leke gelmeden bu olay neticelenmiştir” dedi.
23 Eylül 2014 Salı 00:48

Skandal’da 2’inci perde

Arifiye’de hiçbir okul müdürünün görevde kalmasını sağlayacak 75 puan alamamasının altından skandal bir gerçek çıktı. İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerinin ikisi de puanlama yapması gerekirken yapmadıkları için, tüm puanlar eksik hesaplandı.
1 Eylül 2014 Pazartesi 00:22

Av Tüfeğini Temizlerken Kendini Vurdu

Sakarya’da bir kişi, temizlediği av tüfeğinin ateş alması sonucu parmaklarından yaralandı.
27 Ağustos 2014 Çarşamba 20:17

Yetim Ve Öksüz Aileleri İftarda Bir Araya Geldi

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Diyanet Vakfı Sakarya Şubesinin ortaklaşa gerçekleştirdiği Ramazan ayı faaliyetleri çerçevesinde ‘Bu Ramazan hiç kimse kimsesiz kalmasın bu Ramazan ve her zaman” projesi ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı Yetiştirme yurtlarında kalan çocuklar,
18 Temmuz 2014 Cuma 22:36

SAÜ KALİTE ÇALIŞANLARINA REKTÖR ELMAS’TAN ÖDÜL

Sakarya Üniversitesi’nin (SAÜ) ‘Türkiye Mükemmellikte Süreklilik Ödülünü’ almasında emeği geçen akademik ve idari personeller kokteyl ile ödüllendirildi.
1 Haziran 2014 Pazar 07:13

SATSO 31. MESLEK KOMİTESİ’NDEN ÖRNEK GİRİŞİM

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) 31. Meslek Komitesinin girişimleri ile telekomünikasyon ve benzeri ürünlerin alımında taksitlendirme amaçlı hediye kart uygulaması durdurularak, haksız rekabet ve müşterilerin garanti kapsamı dışında kalması önlendi.
17 Nisan 2014 Perşembe 00:37

SPOR TOTO 3. LİG

Spor Toto 3. Lig 2. Grup'ta mücadele eden Sakaryaspor'un kulüp başkanı Selahattin Aydın, 24 Nisan’a ertelenen iflas davası sürecine ilişkin şehrin sessiz kalmasını ve verilen sözlerin yerine getirilmemesini eleştirdi.
15 Nisan 2014 Salı 21:33

ERSİN KILIÇ MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Saadet Partisi Erenler Belediye Başkan Adayı Ersin Kılıç’ın düzenlemiş olduğu kahvaltıya, İlçe Başkanı ve Mahalle Muhtarlarıyla bir araya geldi. Erenlerde ki projelerini açıklayan başkan Adayı Ersin Kılıç Erenlerin hizmet alması için Saadet Partisinin ve bu ekibin seçimlerde başarılı olmasından geçiyor dedi.
16 Mart 2014 Pazar 20:35

SAPANCA İÇİN TEK KİŞİLİK EYLEM

Son aylarda sürekli su çekilmesi ve göldeki canlı sayısının azalmasıyla gündeme gelen Sakarya ve Kocaeli’nin içme suyu kaynağı Sapanca Gölü’ndeki tahribata dikkat çekmek isteyen bir iş adamı,
5 Şubat 2014 Çarşamba 20:08

SATSO’DA BAKAN MUTLULUĞU

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, AK Parti Sakarya Milletvekili Ayşenur İslam’ın yeni kabinede Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı olarak görev almasından duydukları memnuniyeti belirtti.
26 Aralık 2013 Perşembe 22:43

Yurtbir Başkanı Sakarya'da 13 Bin Öğrenci Cemaat Evlerinde Kalıyor

Sakarya Özel Yurtlar Birliği Derneği Başkanı Yaşar Kaba, "Öğrenci kimliğini taşıyan öğrencinin en azından denetimli yerde kalmasını sağlamak gayemizdir” dedi.
13 Kasım 2013 Çarşamba 00:38

Taraklı’da Asfalt Tepkisi

Taraklı’da Hacımurat Mahallesi Ankara Caddesinde ikamet eden vatandaşlar sokaklarına atılan asfaltın yarım kalması nedeniyle tepkilerini dile getirdiler.
4 Eylül 2013 Çarşamba 21:53

TÜPRAŞ’A VERİLEN VATANDAŞTAN ESİRGENİYOR

Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Kaynarca ve Kocaali’de köylerin yaşadığı su sorununu Meclis gündemine taşıdı. Özkoç, yazılı soru önergesinde “TÜPRAŞ’ın kamu iktisadi teşekkülü olma vasfını yitirdiği halde Sapanca Gölünden tonlarca metre küp su çektiği düşünüldüğünde, onlarca köyümüzün hala susuz kalması kabul edilebilir değildir” dedi.
6 Temmuz 2013 Cumartesi 04:24

81 İl içinde birinci sırada yer aldı

İŞKUR Genel Müdürlüğü tarafından Ankara’da düzenlenen Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürleri Toplantısı’nda, 2012 yılında en iyi performansı sergileyen Sakarya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, 81 İl içinde birinci sırada yer alması nedeniyle plaket ve başarı belgesiyle ödüllendirildi.
3 Haziran 2013 Pazartesi 04:11

En ilginç '1 Nisan' şakaları

1 Nisan'a dair, "Dünya çekim gücünün azalması", "Pi sayısının yuvarlanması", "Spagetti ağacı" gibi tarihi şakaların yanı sıra sonucu mahkemelere kadar uzanan şakalar da bulunuyor
1 Nisan 2013 Pazartesi 19:51

VALİ BÜYÜK, AŞIKLAR KÖPRÜSÜNDE

Sakarya Valisi Mustafa Büyük, Hendek Kaymakamlığı’nın İSO 9001 (Kalite Hizmet Belgesi) belgesi alması nedeniyle Hendek Kaymakamlığı’nı ziyaret etti.
20 Şubat 2013 Çarşamba 18:35

AVA ÇIKAN ŞAHIS KENDİNİ VURDU

Sakarya’nın Karasu ilçesinde bir avcı, tüfeğinin ateş alması sonucu kazayla kendini vurdu.
7 Şubat 2013 Perşembe 18:01

Silahını temizlerken hayatını kaybetti

Akyazı Hanyatak köyünden Akyazı ilçesi İnönü mahallesinde ikametleri bulunan Hollanda emeklisi Ahmet Koruyucu’nun oğlu Hollanda’da polislik yapan evli ve 2 çocuk babası Pirağa Koruyucu evinde silahını temizlerken silahın ateş alması sonucu hay
30 Ocak 2013 Çarşamba 18:18

Ava Giderken tüfeğinin patlaması sonucu hayatını kaybetti

Hendek İlçesi Aşağı Çalıca Köyünde meydana gelen olayda Murteza Yasa adlı vatandaş ava giderken traktörden düşen silahının ateş alması sonucu hayatını kaybetti.
21 Ocak 2013 Pazartesi 00:02

Yeni Yönetim ile ilgili Büyükşehirden açıklama

Sakaryaspor Genel Kurulu’nda Başkan Adayı Halit Evin’in açıkladığı listede, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Milletvekilleri ve belediye başkanlarının isimlerinin yer alması ile ilgili olarak açıklama geldi.
13 Aralık 2012 Perşembe 19:07

Onay Belgesi Almayan İşletmelerin Faaliyeti duracak

Sakarya Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Abdullah Keskin Gıda İşletmelerinin Kayıt ve Onay İşlemleri doğrultusunda işyerlerinin 31 Aralık tarihine kadar onay belgesi alması, onay belgesi alamayacak durumda olan işletme sahiplerinin..
7 Aralık 2012 Cuma 16:30

SİLAHINI TEMİZLERKEN KENDİNİ VURDU

Sakarya’nın Akyazı ilçesinde bir kişi, temizlemek istediği silahın ateş alması sonucu ayağından yaralandı.
18 Ağustos 2012 Cumartesi 22:16

Kavga Sırasında Kazayla Kuzenini Öldürdü

Sakarya'nın Serdivan ilçesinde kavga ettiği kişinin kafasına tabanca ile vuran gencin silahının ateş alması sonucu, yanında bulunan arkadaşı hayatını kaybetti.
18 Ağustos 2012 Cumartesi 19:45

ÇEVRENİN TEMİZ KALMASINA BÜYÜK KATKI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından toplanan atık piller, bitkisel atık yağlar, motor atık yağları, atık elektrikli ve elektronik eşyalar çevrenin temiz kalmasına büyük katkı sağlıyor.
7 Ağustos 2012 Salı 18:28

TOKİ İLKÖĞRETİM OKULU SAKARYA’NIN ZİRVESİNDE

Yeni yerleşim merkezi Korucuk Mahallesi’nde bulunan TOKİ İlköğretim Okulu’nun 8.sınıf öğrencilerinin büyük bölümünün Seviye Belirleme Sınavı’nda yüksek puan alması velileri çok sevindirdi.
1 Ağustos 2012 Çarşamba 20:03

Torunu tarafından vurulan kadın hayatını kaybetti

Sakarya’nın Akyazı ilçesinde bahçede gördüğü yılanı öldürmek için av tüfeğini doldurmak isteyen genç, silahın ateş alması sonucu babaannesini vurdu. Yaşlı kadın, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
21 Temmuz 2012 Cumartesi 22:35

AVANTAJLI KAMPANYA AĞUSTOS’A UZADI!

AGDAŞ’ın 31 Mayıs 2012 tarihinde biten kampanyası, “Abone Olmayan Kalmasın!” sloganı ile yaz döneminde de devam edecek. 31 Ağustos 2012 tarihine kadar uzatılan kampanyada, doğalgaza geçişte büyük kolaylıklar sunulmaya devam ediliyor.
5 Haziran 2012 Salı 19:56

SEDAŞ'ın usulsüz faturalandırmasını üst mahkemeye taşıdı.

Sakarya'nın Erenler ilçesinde elektrik faturasından alınan 5 farklı kalemin yasal olmadığı iddiası ile Tüketici Hakem Heyetine başvuran vatandaş, heyetin emsal mahkeme kararlarını yok sayarak karar almasının ardından;
7 Mayıs 2012 Pazartesi 17:45

HAPİS CEZASINA KIZDI; HAVAYA ATEŞ AÇTI

Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde, kardeşinin 16 yıl hapis cezası almasına öfkelenen şahıs, bir binanın terasından havaya rastgele ateş açtı. Polis tarafından ikna edilerek aşağı indirilen şahıs, gözaltına alındı.
24 Nisan 2012 Salı 18:30

Süt Üreticileri kendi soğutma tesislerini kurdu

Sakarya'nın Kaynarca ilçesine bağlı Şeyhtımarı köyünde süt sığırcılığının azalması üzerine harekete geçen vatandaşlar, kendi soğutma tesislerini kurarak daha fazla kar etmeye başladı.
15 Nisan 2012 Pazar 00:04

Sakaryaspor: 3 - Elazığspor: 3

Ligde Kalması mucizelere bağlı Sakaryaspor, lig lideri Elazığspor ile 3-3 berabere kaldı.
8 Nisan 2012 Pazar 18:55

YILMAZ VURAL'DAN BELEDİYEYE ÇAĞRI

Bank Asya 1. Lig takımlarından Sakaryaspor'un teknik direktörü Yılmaz Vural düzenlediği basın toplantısında Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin takımı yeniden alması için çağrıda bulunarak
4 Nisan 2012 Çarşamba 17:02

Tecavüz edenler serbest kalınca!

Sakarya'da,dört ay önce dört kişinin tecavüzüne uğrayan genç kız, kendisine tecavüz eden ve küçük yaşta çocuğa cinsel istismar suçundan tutuklanan iki kişinin serbest kalması üzerine inthara kalkıştı.
21 Mart 2012 Çarşamba 22:56

Tüfeği aniden ateş alınca parmağı koptu

Sapanca'da, ava çıktığı esnada tüfeğinin namlusunu temizlemek isteyen vatandaşın tüfeğin ateş alması ile parmağı koptu.
10 Şubat 2012 Cuma 21:38

Gerçeklerle Yüzleşmenin Tam Zamanıdır…”;

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Eyüp Yıldırım, milletvekillerine kıyak emeklilik sağlanırken, asgari ücret artışının yine sefalet düzeyinde kalmasını eleştirerek, hükümete "Eğer istikrar varsa neden asgari ücret zammı, milletvekili zammı kadar olmuyor?
29 Aralık 2011 Perşembe 16:23

Bir tane bile banka şubesi yok

Tek bir banka şubesinin bile olmadığı Sakarya’nın Karapürçek ilçesine ticari yatırım yapılamadığını kaydeden İşadamı Fahrettin Baykan, “Karapürçek’in yatırım alması için doğalgaz ve banka şubesi şart” dedi.
26 Kasım 2011 Cumartesi 20:56

Ambarlı Sokak'ta lambalar devrildi

Çark Caddesi Ambarlı Sokak'ta belediyenin yaptığı düzenleme sonrası takılan aydınlatma direkleri devrildi. Sokak sakinleri direklerin devrilmesine ve haftalardır sokağın karanlıkta kalmasına tepki gösterdi.
8 Ekim 2011 Cumartesi 22:32

VİKİNG PROJESİNE SAKARYA’DA DAHİL OLMALI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Karadeniz’i İskandinav ülkelerine lojistik olarak bağlamak amacıyla yapılan Viking Projesinde Sakarya’nın da Karasu Limanı yer alması için çalışma başlattıklarını açıkladı.
14 Temmuz 2011 Perşembe 21:05

Yeni Gözde Karasu

Sakarya’nın Karasu ilçesi 55 kilometrelik sahili ve İstanbul’a sadece 2,5 saat mesafede yer alması ile emlak yatırımcılarının akınına uğruyor.
3 Temmuz 2011 Pazar 23:17

PİKNİKÇİLERİN ARASINA DALDI: 1 ÖLÜ, 1 YARALI

Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde ehliyetsiz sürücünün piknikçilerin arasına dalması sonucu 1 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.
22 Mayıs 2011 Pazar 19:19

Coşkun, milletvekili listesinde yer almasını değerlendirdi

MHP Sakarya Milletvekili adayı Prof. Dr. Recai Coşkun, milletvekili listesinde yer almasını değerlendirdi
14 Nisan 2011 Perşembe 11:41

CHP'de işler karıştı

CHP'de Güçlü isimlerin liste dışı kalması şaşkınlık yaratırken, Sakarya Adaylığı için her dakika listeler değişiyor.
11 Nisan 2011 Pazartesi 06:19

Öğrencilerin Harc Tepkisi

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Yabancı Diller Bölümü İngilizce Bölümü İngilizce hazırlık öğrencileri yönetimin kendilerinden Bin TL Hazırlık harcı almasına tepki amacıyla basın açıklaması yaptı.
17 Mart 2011 Perşembe 08:55

Nöbetçi Asker kendini vurdu

Sakarya Ferizli L Tipi Cezaevi'nde nöbet tutarken silahının ateş alması ile ağır yaralanan asker, hastanede tedavi altına alındı.
21 Kasım 2010 Pazar 17:40

5 asırlık cami ibadete açıldı

Topçu köyü BüyükKaynarca Mahallesi'nde bulunan ve 1999 yılındaki depremde minaresinin devrilmesinin ardından, su alması ve tahtaların çürümesi üzerine Şeyh Müslihiddin Camisi tamamen yenilenmek zorunda kaldı.
6 Eylül 2010 Pazartesi 21:35

4 ÇOCUĞUN BİNDİĞİ BİSİKLET OTOMOBİL ALTINDA KALDI

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde 4 çocuğun bindiği bisikletin bir otomobilin altında kalması sonucu 1'i ağır 4 kişi yaralandı.
28 Ağustos 2010 Cumartesi 20:35

Tavuk Yüklü Kamyonun Alev Aldı

Sakarya'da tavuk yüklü kamyonun alev alması sonucu 250 tavuk yanarak telef oldu.
7 Temmuz 2010 Çarşamba 17:47

Ekonomik Kriz Sendikayı Etkiledi

Sakarya'da, 1992 yılından beri hizmet veren Haber İş Sendikası Şubesi, ekonomik ve üye daralması sebebiyle kapatıldı.
14 Mayıs 2010 Cuma 20:06

Hastane Bahçesinde inanılmaz kaza

Sakarya'da, park halinde bulunan halk otobüsü frenlerinin boşalması sonucu hastanenin bahçesine daldı.
30 Temmuz 2009 Perşembe 06:59

Havalı tabanca ile yaralandı

Sakarya'nın Geyve ilçesinde arkadaşının elindeki havalı tabancanın ateş alması sonucu bir çocuk yaralandı.
2 Temmuz 2009 Perşembe 06:44

Gözler Atatürk Satdında

Sakaryaspor'un ligde kalması için önemli iki haftanın ilk maçı şu sıralarda başlıyor.
2 Mayıs 2009 Cumartesi 11:26

Facebook'ta büyük tehlike!

Banka hesaplarınızın boşalmasını istemiyorsanız bu yazıyı mutlaka okuyun.
1 Mayıs 2009 Cuma 04:57

Silah Temizlerken Başından Yaralandı

Sakarya'nın Serdivan ilçesinde bir polis memuru, temizlediği silahın kazara ateş almasıyla yaralandı.
27 Nisan 2009 Pazartesi 11:18

Kolonya ile oyun ölüm getirdi

Sakarya'nın Pamukova ilçesinde, ağabeyi ile oyun oynarken üzerine dökülen kolonyanın alev alması sonucu küçük çocuk yanarak öldü.
10 Nisan 2009 Cuma 20:15

Kurudere MHPnin oldu

MHP ve AK Parti adaylarının eşit oy almasından sonra yapılan yeni sayımda 617 oy alan MHP adayı Mehmet Alemdar, Kurudere beldesi Belediye Başkanı seçildi.
31 Mart 2009 Salı 18:09

BOLUSPOR:2 SAKARYASPOR:2

Sakaryasporumuz Bolu deplasmanından 1 puan almasını bildi.
28 Mart 2009 Cumartesi 11:54

SATSO’da bir seçim böyle geçti

SATSO’nun bugün yapılan Meslek Komitesi Seçimleri sabahın ilk ışıklarıyla birlikte Jandarma’nın Çevre önlemleri almasıyla başladı.
16 Şubat 2009 Pazartesi 19:31

Ava giderken avlandı

Sakarya'nın Söğütlü ilçesinde, ava gitmek üzere yola çıkan bir şahıs tüfeğinin kazaen ateş almasıyla yaralandı.
31 Aralık 2008 Çarşamba 15:37

Valilikten Kar Uyarısı

Valilik'ten yapılan yazılı açıklamada yarın bölgemizi etkisi altına alması beklenen kar yağışıyla ilgili vatandaşlar uyarıldı.
23 Aralık 2008 Salı 19:24

Ruhsatsız silahı ile yaralandı

Sakarya'nın Serdivan ilçesinde, yere düşen tabancanın ateş almasıyla 1 kişi yaralandı.
16 Aralık 2008 Salı 19:00

Bugün gökyüzü Türk Bayrağı

Gökyüzünde ay ile yıldızın aynı hizaya gelerek Türk Bayrağı şeklini alması muhteşem görüntünün ortaya çıkmasına neden oldu. İHA muhabirleri bu muhteşem beraberliği görüntüledi.
1 Aralık 2008 Pazartesi 12:53

 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1928 Havacı Amelia Earhart bir uçak ile Atlantik Okyanusu'nu geçen ilk kadın oldu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free