hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Her ağrının tedavisi farklı şekilde yapılır Büyükşehir’den açıklama Bir kuşağı anlamak bir dönemi anlamaktır Engellilere Yönelik Afet Bilinci Anlatıldı MEB Ölçme Değerlendirme Merkezi Genel Müdürü Dr. Sadri ŞENSOY’un Sakarya ziyareti Şehit Mustafa Özen’de Yerli Malı Haftası Adapazarı Zemin Çalıştayı Düzenlendi İyi Bir Proje Nasıl Hazırlanır? Girişimcilik ve İnovasyon Zirvesi Düzenlendi Bayrak konut alacakları uyardı
Her ağrının tedavisi farklı şekilde yapılır
Her ağrının tedavisi farklı şekilde yapılır
 

Büyükşehir’den açıklama
Büyükşehir’den açıklama
 
Bir kuşağı anlamak bir dönemi anlamaktır
Bir kuşağı anlamak bir dönemi anlamaktır
 
Adapazarı Zemin Çalıştayı Düzenlendi
Adapazarı Zemin Çalıştayı Düzenlendi

özelleştirme haberleri

TANK PALET İÇİN 5 SAATTE 5 BİN İMZA

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Tank Palet’in özelleştirmesine karşı bugün düzenlediği imza kampanyasında, 5 saat içinde 5 bin imza toplandı.
21 Mart 2019 Perşembe 23:54

Tank Palet için 50 milyon dolar bulamıyorsan…

İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Cumhurbaşkanlığı tarafından yayımlanan Tank Palet Fabrikasının özelleştirme kararının, Hükümetin ülkeyi yönetemediğinin acı bir itirafı olduğunu belirterek
21 Mart 2019 Perşembe 23:47

Bu fabrikayı satmak vatanı satmanın ölçüsüdür

CHP Milletvekilleri özelleştirme kapsamına alınan Milli Savunma Bakanlığı 1. Ana Bakım Fabrika Müdürlüğü (Sakarya Tank Palet Fabrikası) işçilerinin mücadelesine destek vermek için bugün Sakarya'ya geldi
11 Ocak 2019 Cuma 23:30

CHP MİLLETVEKİLLERİ TANK PALET'E DESTEK İÇİN SAKARYA'YA GELİYOR

CHP Milletvekilleri özelleştirme kapsamına alınan Milli Savunma Bakanlığı 1. Ana Bakım Fabrika Müdürlüğü (Sakarya Tank Palet Fabrikası) işçilerinin mücadelesine destek vermek için bugün Sakarya'ya geliyor.
11 Ocak 2019 Cuma 22:52

SAADET PARTİSİ TANK PALETİN YANINDA

Saadet Partisi Sakarya İl Gençlik Kolları Tank Palet Fabrikası için alınan özelleştirme kararı nedeniyle Adapazarı Kültür Merkezi (AKM) önünde basın açıklaması gerçekleştirdi.
7 Ocak 2019 Pazartesi 19:03

Eski sendika başkanı belediye meclis üyeliğine başvurdu

Tank Palet Fabrikasının özelleştirme kararına tepkiler sürerken, fabrikadan emekli Harb-İş Sendikası eski başkanı Ahmet Bıçkıcı siyasete soyundu.
28 Aralık 2018 Cuma 22:24

Türk mühendisleri, subayları yapamadı da Ethem Sancak, Katarlılar mı yapacak?’

İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, yaklaşık 5 bin kişinin katıldığı Gar meydanınki “Tank Palet Fabrikası’nın özelleştirilmesine hayır” mitingine katılarak, özelleştirme kararına sert tepki gösterdi.
25 Aralık 2018 Salı 22:23

ÖZELLEŞTİRMELERLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI

Demiryol-İş Sendikası Sakarya Şubesi Başkanı ve Türk-İş Sakarya Temsilcisi Cemal Yaman özelleştirmelerle ilgili basın açıklaması yaptı. Yaman, “ Özelleştirmeye karşı mücadele Türkiye İşçi sınıfının onurudur” dedi.
20 Haziran 2014 Cuma 17:03

MİLLETVEKİLİ KUTLUATA İŞÇİLERLE BULUŞTU

Demiryolu ulaştırmasının serbestleştirilmesi hakkında TBMM’de görüşülen kanun tasarı üzerine çalışmalarını sürdüren MHP Sakarya Milletvekili Münir Kutluata, Türk Ulaşım Sen Yönetimi ve işçilerle bir araya geldi. Kutluata, özelleştirme uygulamaları ve TÜVASAŞ için önemli mesajlar verdi.
18 Nisan 2013 Perşembe 22:56

SEDAŞ YİNE SATILIK

SEDAŞ'ı özelleştirmeden satın alan Akkök Holding ve Çekli ortağı anlaşmazlığa düşünce satış kararı aldı. 600 milyon dolara özelleştirilen SEDAŞ için 1 milyar dolar isteniyor.
20 Eylül 2011 Salı 20:30

AKP'ye kıyak!

Vatandaşın borcuna arslan kesilen özelleştirme aşamasındaki SEDAŞ'ın 18 fatura ve 15 bin YTL borcu biriken AKP İl ve İlçe Teşkilatı'nın elektriğini kesmediği ortaya çıktı.
2 Kasım 2008 Pazar 02:47

SEDAŞ özelleştirmesine onay

Akkök Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Akenerji ve Çek firma CEZ ile birlikte konsorsiyum oluşturarak AkCez adı altında kazandığı Elektrik Dağıtım Özelleştirme İhalesi'nin
23 Eylül 2008 Salı 13:22

Özelleştirmeye 10 teklif

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB), Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. ve Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.'nin özelleştirme ihalesine katılmak üzere toplam 10 adet teklif alındığını bildirdi.
10 Haziran 2008 Salı 19:01

Sedaş'ta Özelleştirme Karşıtı Eylem

Özelleştirme Karşıtı Platform üyeleri, Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.'nin (SEDAŞ) özelleştirilmesini protesto etti.
21 Mayıs 2008 Çarşamba 11:15

Sonunda onu da satacaklar

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB), Başkent Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (Başkent EDAŞ) ve Sakarya Elektrik Dağıtım Anonim Şirketinin (SEDAŞ) özelleştirme ihale sürecine devam edilmesine karar verdiğini
26 Nisan 2008 Cumartesi 21:18

Danıştay'dan araç muayene istasyonları kararı

Danıştay 13'üncü dairesi araç muayene istasyonlarının özelleştirilmesi işlemine izin verilmesine ilişkin Rekabet Kurulu kararı ile, ihalenin sonuçlandırılmasına ilişkin Özelleştirme Yüksek Kurulu kararının iptal istemlerini reddetti.
20 Mart 2008 Perşembe 02:50

Şeker Fabrikasına Soruşturma

Bir ihbarı değerlendiren Cumhuriyet savcılığı Adapazarı Şeker Fabrikası'nın Özelleştirme sonrası yaptığı tüm işlemleri inceleme altına aldı.
3 Nisan 2007 Salı 04:56

Köprü ve Otoyollar Satışta

Köprü ve otoyolların özelleştirmesini, Özelleştirme İdaresi Başkanlığı yapacak.
29 Mart 2007 Perşembe 02:27

Elektrik Dağıtım İhaleleri Ertelendi

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB), elektrik dağıtım ihalelerinin ertelendiğini belirtirken, belirlenecek yeni son teklif verme tarihinin daha sonra duyurulacağını bildirdi.
10 Ocak 2007 Çarşamba 00:00

3 Genel Müdür bir araya geldi

Sedaş Genel Müdürlüğünün tarihçesinde yer alan 3 genel müdür özelleştirme öncesinde bir araya geldi.
14 Aralık 2006 Perşembe 22:44

Enka'ya İtalyan ortak

İtalyan Enel elektrik dağıtım özelleştirmeleri için Enka ile ortak oldu. Enel ve Enka 3 büyük elektrik dağıtım firmasının özelleştirmesine birlikte katılacak.
4 Aralık 2006 Pazartesi 15:19

7 yıl sonra yeniden Şeker

Marmara depreminde büyük hasar gören Adapazarı Şeker Fabrikası'nı Özelleştirme İdaresi'nden satın alan Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK), fabrikayı 7 yıl aradan sonra yeniden üretime geçirdi.
20 Kasım 2006 Pazartesi 13:29

Özelleştirme sıcak para aracı

Başkent, Sakarya ve İstanbul Anadolu Yakası'nın Özelleştirilmesi İçin Açılan İhalelerin İptali ve Yürürlüğünün Durdurulmasını İsteyen Tes-iş, Dağıtım Özelleştirmelerine Karşı Danıştay'a Dava Açtı
20 Ekim 2006 Cuma 10:27

Ak Enerji Elektrik ihalesine girecek

Akenerji, Özelleştirme İdaresi başkanlığı tarafından satışa çıkarılan Başkent Elektrik Dağıtım, Sakarya Elektrik Dağıtım ve İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım ihalesi için ayrı ayrı ön yeterlilik başvurusunda bulundu.
14 Ekim 2006 Cumartesi 01:40

Şeker'de Mutlu Gün

Özelleştirme İdaresi Tarafından (APEK) Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi'ne satılan Adapazarı Şeker Fabrikası 17 Ağustos l999 Marmara Depreminden sonra ilk kez pancar alımlarına başladı.
29 Eylül 2006 Cuma 04:13

Elektrik dağıtımı özelleştiriliyor

Elektrik dağıtım özelleştirmeleri kapsamında, ilk olarak Başkent Elektrik Dağıtım, Sakarya Elektrik Dağıtım ve İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.'nin özelleştirmesi için bugün ilk ihale ilanları verilecek.
31 Ağustos 2006 Perşembe 09:33

Tüpraş bugün iş bıraktı

TÜPRAŞ Kocaeli Rafinerisi'nde çalışan işçiler, Danıştay'ın aldığı özelleştirmenin iptali yönündeki kararın uygulanması için 1 gün iş bıraktı.
27 Mart 2006 Pazartesi 08:46

Şeker-İş Gen.Sek. Adapazarı'nda

Şeker-İş Sendikası Genel Sekreteri Fethi Tekin, Adapazarı Şeker Fabrikası'nda, fabrikanın yeni sahibi ve geçici işçilerle görüştü. Özelleştirme İdaresi tarafından özelleştirilerek Adapazarı Pancar Ekicileri
23 Aralık 2005 Cuma 14:43

Şeker Fabrikası Apek'in Oldu

Adapazarı Şeker Fabrikası, Ankara'da Özelleştirme İdaresi'nde atılan imzalar ile Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi'nin (APEK) oldu. Özelleştirme İdaresi tarafından bir süre önce ihaleye çıkartılan Adapazarı Şeker
15 Kasım 2005 Salı 13:10

ŞEKER FABRİKASI TAMAM

17ağustos l999 depremi sonrası gördüğü ağır hasar sonrası çalışamaz hale gelen o günden beri atıl bir halde olan fabrika Özelleştirme ideresince satışa
14 Ekim 2005 Cuma 07:03

POYRAZLAR GÖLÜ VE MESİRE YERİNE AKIN

Adapazarı'nda özelleştirme sonunda tam bir cazibe merkezi olan Poyrazlar Gölü ve mesire alanı, hafta sonu vatandaşlarla dolup taştı. Adapazarı'nda bulunan Poyrazlar Gölü ve mesire alanı, özelleştirilerek kiraya
15 Ağustos 2005 Pazartesi 08:28

ŞEKER FABRİKASI'NIN SATILMASI

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) Başkanı Ahmet Mülayim, Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB) tarafından satışa çıkarılan Adapazarı Şeker Fabrikası için 45 milyon 750 bin dolar ile en yüksek fiyatı vererek çiftçinin
3 Ağustos 2005 Çarşamba 13:46

ŞEKER FABRİKASI 1 YILDA AÇILACAK

Adapazarı Şeker Fabrikası'nın, Özelleştirme İdaresi tarafından, çalıştırılmak için özelleştirileceğini söyleyen Şeker-İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Oğuz Kalay, Ankara'da fabrikayla ilgili yaptığı görüşmelerin olumlu bir havada geçtiğini belirtti.
6 Mayıs 2005 Cuma 07:46

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1983 İsrail, Trablusşam'da tutuklu 6 İsrail askerine karşılık 4800 Filistinliyi serbest bıraktı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free