hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Erenler’de kentsel çalışmalar tekrar ele alındı Hepimizin tek düşüncesi Sakarya’dır ÖZKOÇ:HAKARET VE TEHDİT, SOYLU’NUN GÖREV KAPSAMINDA Lise Öğrencilerine Voleybol Hakemlik Kursu Başlıyor BASIN AÇIKLAMASI Başarının Önünde Engel Yok Doç. Dr. İkiel’in ‘Sakarya’nın Coğrafi Özellikleri’ Konulu Kitabı Çıktı SEDAŞ'tan Sakarya Valiliği'ne Nezaket Ziyareti Uluslararası Öğrenci Merkezinden Balkanlardaki Liselere Ziyaret Afet Yönetimi ve Eğitim Merkezi için hazırlıklar başladı
Hepimizin tek düşüncesi Sakarya’dır
Hepimizin tek düşüncesi Sakarya’dır
 
ÖZKOÇ:HAKARET VE TEHDİT, SOYLU’NUN GÖREV KAPSAMINDA
ÖZKOÇ:HAKARET VE TEHDİT, SOYLU’NUN GÖREV KAPSAMINDA
 
BASIN AÇIKLAMASI
BASIN AÇIKLAMASI
 
19 Mayıs 100. Yılında İlimizde de Coşkuyla Kutlandı
19 Mayıs 100. Yılında İlimizde de Coşkuyla Kutlandı

çiloğlu haberleri

Aşçılıkta Yunus Çiloğlu Farkı

Erenler Yunus Çiloğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, ‘Bolu 5. Uluslararası Mutfak Günleri’ yarışmasında kazandıkları madalyalarla bu alanda Sakarya’nın en iyileri arasında olduklarını bir kez daha kanıtladılar.
26 Mart 2019 Salı 23:33

SAÜ SOSYAL HİZMET BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİNDEN MADDE BAĞIMLILIĞI FARKINDALIK PROJESİ

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Sosyal Hizmet Bölümü öğrencileri, madde bağımlılığına yönelik sosyal farkındalığı arttırmak amacıyla Erenler Yunus Çiloğlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğrencilere bilgilendirme çalışması yaptı.
25 Nisan 2016 Pazartesi 20:24

YUNUS ÇİLOĞLU KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ POLONYA’YA STAJA GİTTİ

Erenler Yunus Çiloğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı öğrencileri iki haftalık staj yapmak için Polonya’ya gitti.
9 Mayıs 2014 Cuma 23:39

YUNUS ÇİLOĞLU ÖĞRENCİLERİ AVRUPA’DA STAJ YAPACAK

Sakarya’nın Erenler ilçesinde bulunan Yunus Çiloğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı’nın hazırladığı, Ulusal Ajans’ın kabul ettiği “Değişik Ülkeler, İmgesel Tatlar” projesiyle, öğrenciler Almanya ve Polonya’da iki hafta staj yapacak.
24 Eylül 2013 Salı 04:23

YUNUS ÇİLOĞLU’NDA GÖRSEL ŞÖLEN

Sakarya’nın Erenler İlçesinde bulunan Yunus Çiloğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi öğrencileri görsel sanatlar dersinde yaptıkları farklı çalışmalarla okul içinde karma bir sergi açtılar.
5 Nisan 2013 Cuma 01:07

Sakaryalı Aşçı Öğrencilerden Büyük Başarı

25 ülkeden 400’ü yabancı 2000 yarışmacının katıldığı 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri yemek yarışmasında Yunus Çiloğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi’nin aşçı öğrencileri kazandıkları madalyalarla ilimize büyük gurur yaşattılar.
1 Mart 2013 Cuma 00:25

YUNUS ÇİLOĞLU EKİBİNDEN DÜNYA BİRİNCİLİĞİ

Sakarya’nın Erenler İlçesinde bulunan Yunus Çiloğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi öğrencileri 11’nci Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri’nden dünya dereceleriyle döndüler.
11 Şubat 2013 Pazartesi 17:45

Erenler’de pasta kursu büyük ilgi gördü

Türk Kadınlar Birliği Sakarya Şubesi Başkanı Tevhide Yağan ve dernek üyesi bayanlar, Erenler Halk Eğitimi Merkezi tarafından Yunus Çiloğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi’nde açılan pasta yapım kursunu ziyaret etti.
17 Temmuz 2012 Salı 20:20

AK Parti Erenler'den Fidan Dikimi Etkinliği

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Erenler İlçe Teşkilatı tarafından, 21-26 Mart Orman Haftası nedeniyle Erenler Yunus Çiloğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi Okulu bahçesinde fidan dikimi etkinliği düzenlendi.
24 Mart 2012 Cumartesi 18:51

Sezgin, Yunus Çiloğlu Öğrencilerini Kutladı

Erenler İlçe Kaymakamı Mustafa Nazmi Sezgin, uluslararası yarışmada dünya derecesi kazanan Yunus Çiloğlu Meslek Lisesi öğrencilerini ve öğretmenlerini, başarılarından dolayı kutladı
23 Mart 2012 Cuma 20:56

Sandıkçı’dan Şampiyon öğrencilere kutlama

Tüm Aşçılar Federasyonu tarafından İstanbul’da düzenlenen Uluslararası Yemek Yarışması’nda; bir dünya ikinciliği, iki dünya üçüncülüğü kazanan Yunus Çiloğlu Meslek Lisesinin şampiyon öğrencileri, İl Milli Eğitim Müdürü Selim Yavuz SandıkçıR
20 Mart 2012 Salı 16:40

Yunus Çiloğlu Öğrencilerinden Dünya Başarısı

Erenler Yunus Çiloğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi Yiyecek ve İçecek Hizmetleri Alanı öğrencileri Uluslararası Gastronomi Yarışması’nda dünya ikinciliği ve üçüncülükleri elde ettiler
16 Mart 2012 Cuma 21:02

Yunus Çiloğlu’ndan deprem ve sivil savunma eğitimi

Erenler Yunus Çiloğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi öğrencileri, deprem ve yangın gibi afetler karşısında dikkat etmeleri gereken hususlar hakkında eğitim aldılar
10 Mart 2012 Cumartesi 03:45

Usta şefler Yunus Çiloğlu’ndaydı

Mesleki eğitimde kaliteyi arttırma çalışmalarına devam eden Yunus Çiloğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi, alanındaki uzman kişileri öğrencilerle buluşturmaya devam ediyor
9 Mart 2012 Cuma 21:16

Yunus Çiloğlu’nda matemli oratoryo

Yunus Çiloğlu KTM Lisesi öğrencileri, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün 73. ölüm yıldönümü sebebiyle bir anma programı düzenlediler.
10 Kasım 2011 Perşembe 20:27

BAŞARILI ÖĞRENCİLERİNE ÖDÜL VERİLDİ

Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Toplum Destekli Polis Şube Müdürlüğü'nün il bazında düzenlediği spor turnuvalarında dereceye giren öğrencilere, Erenler Yunus Çiloğlu Meslek Lisesinde düzenlenen törenle ödülleri verildi
19 Nisan 2011 Salı 18:23

Öğrenciler ayakkabı modelleri çiziyor.

Erenler Yunus Çiloğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi’nde Ayakkabı-Saraciye Alanı’nda okuyan öğrenciler ayakkabı modelleri tasarlıyor.
9 Haziran 2009 Salı 19:55

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
engin
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1997 Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Vural Savaş, Refah Partisi'nin Anayasa'nın laiklik ilkesine aykırı eylemlerin odağı haline geldiği gerekçesiyle sürekli kapatılması istemiyle Anayasa Mahkemesi'ne dava açtı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free