hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
SGK Köprülü Kavşağı ihaleye çıkıyor SATSO 103 Yaşında İl Hıfzısıhha Kurulu 31.05.2020 Tarih ve 2020/48 Nolu Kararı 18 Yaş Altı ile 65 Yaş ve Üzeri Kişilerin Sokağa Çıkma Kısıtlaması Genelgesi BELPAŞ sosyal tesisleri 1 Haziran’da hizmete başlıyor Ekonomik Destek Paketi’ne başvurular başlıyor 74 gün sonra cemaatle ilk 'Cuma Namazı Yeni normalde Türkiye küresel gelişimin önemli bir dişlisi olacaktır SATSO Meclisinden Vefa Örneği VATANDAŞLARIMIZIN DİKKATİNE;

SGK Köprülü Kavşağı ihaleye çıkıyor
SGK Köprülü Kavşağı ihaleye çıkıyor
 
SATSO 103 Yaşında
SATSO 103 Yaşında
 
İl Hıfzısıhha Kurulu 31.05.2020 Tarih ve 2020/48 Nolu Kararı
İl Hıfzısıhha Kurulu 31.05.2020 Tarih ve 2020/48 Nolu Kararı
 
 18 Yaş Altı ile 65 Yaş ve Üzeri Kişilerin Sokağa Çıkma Kısıtlaması Genelgesi
18 Yaş Altı ile 65 Yaş ve Üzeri Kişilerin Sokağa Çıkma Kısıtlaması Genelgesi

çekmek haberleri

Sağlıklı günler için var gücümüzle çalışacağız

Hep birlikte bu zorlu yoldan galip gelineceğini ifade eden Başkan Ekrem Yüce, “Hemşehrilerimizin evde kalmalarını sağlamak, sosyal izolasyonun önemine dikkat çekmek için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.
9 Nisan 2020 Perşembe 23:03

Arifiye Bekir Sıtkı Durgun’da C Vitamini Şenliği

Arifiye Bekir Sıtkı Durgun İlkokulunda, Beslenme Dostu Okul Projesi kapsamında “Sağlıklı İç Mutlu Büyü” sloganı ile yola çıkılarak okul öğrencilerinin kış günlerinde iyi beslenmelerine dikkat çekmek ve faydalı alışkanlıklar kazandırmak için C Vitamini Şenliği düzenlendi
24 Aralık 2019 Salı 17:51

Şehit Ahmet Akyol’da ‘Hepimiz Farklıyız’ Resim Yarışması

Dezavantajlı öğrencilere dikkat çekmek amacıyla Şehit Ahmet Akyol İlkokulunda düzenlenen resim yarışması büyük beğeni topladı.
5 Mart 2019 Salı 17:43

PROJE YÖNETİMİ ÇALIŞTAYI

Eğitimde proje temelli öğrenmeye dikkat çekmek ve bu konuda farkındalık oluşturarak ulusal-uluslararası proje ve yarışmalara iştiraki artırmak amacıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ortaöğretim Birimi tarafından Proje Yönetimi Çalıştayı düzenlendi.
26 Ekim 2018 Cuma 22:34

Ekmek israfını engellemenin en lezzetli yolu

Büyükşehir Mutfak Sınıfı öğrencileri ekmek israfına dikkat çekmek amacıyla örnek bir çalışmaya imza attılar.
17 Ocak 2017 Salı 12:44

MESLEK YÜKSEKOKULU'NDA SİGARASIZ BİR GÜN

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Sakarya Meslek Yüksekokulu'nun (SMYO) sigarasız bir yaşama dikkat çekmek amacıyla sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirildi. Bugün Meslek Yüksekokulu’nun bahçesinde ve kantininde öğrenci ve akademik personel sigara içmedi.
28 Nisan 2016 Perşembe 01:55

ADAPAZARI BİLGİ EVİNDE OBEZİTE KONULU EĞİTİM VERİLDİ

Adapazarı Belediyesi son yıllarda artan Obezite Hastalığına dikkat çekmek amacıyla seminer Camili Yenikent Sosyal Tesisleri’nde seminer düzenledi.
4 Nisan 2016 Pazartesi 01:14

SURİYELİ ÇOCUĞUN GÖZYAŞLARI, VATANDAŞLARI DA AĞLATTI

Sakaryalılar, son 5 yılda 460 bin Müslümanın öldürüldüğü Suriye’de yaşananlara dikkat çekmek ve toplumsal bilinç oluşturmak amacıyla sokağa indi
2 Nisan 2016 Cumartesi 20:29

ÇOCUKLARA “KARAGÖZ MİKROPLARA KARŞI” KONULU GÖLGE OYUNU DÜZENLENDİ

Sakarya Adapazarı Belediyesi, diş sağlığının önemine dikkat çekmek amacı ile Taşkısığı İlk ve Orta Okulu’nda çocuklara yönelik “Karagöz Mikroplara Karşı” konulu gölge oyunu düzenledi.
13 Kasım 2015 Cuma 18:02

ERENLER, KANSERE VE OBEZİTEYE DİKKAT ÇEKTİ

Erenler Belediyesi ve Halk Sağlığı Müdürlüğü'nce, kanserde farkındalık ve obeziteye dikkat çekmek amacıyla ortaklaşa bir yürüyüş düzenlendi.
23 Mayıs 2015 Cumartesi 22:44

Gazeteciler'den Uyuşturucuyla Mücadeleye Destek

Adapazarı Belediyesi’nin uyuşturucuyla mücadeleye dikkat çekmek amaçlı başlattığı “Çetin Ceviz”adlı tiyatro oyunu gazeteciler ve kurumların basın müdürlükleri tarafından izlendi.
11 Şubat 2015 Çarşamba 17:21

Eğitimcilerden Çetin Ceviz'e Tam Not

Adapazarı Belediyesi’nin Uyuşturucuyla Mücadeleye dikkat çekmek amaçlı başlattığı “Çetin Ceviz”adlı tiyatro oyunu okul müdürleri ve müdür yardımcıları tarafından büyük beğeni topladı. Eğitimciler tiyatronun bazı sahnelerinde gözyaşlarını tutamadı.
22 Ocak 2015 Perşembe 20:25

Başkan Dişli “Uyuşturucuyla Mücadelede Kararlıyız ”

Adapazarı Belediyesi tarafından Uyuşturucuyla Mücadeleye dikkat çekmek amaçlı başlatılan “Çetin Ceviz” adlı tiyatro oyuncuları Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret etti.
20 Ocak 2015 Salı 18:07

Uyuşturucuya Dikkat Çekmek İçin “Çetin Ceviz” İsimli Tiyatro Gösterime Başladı

Adapazarı Belediyesi tarafından Uyuşturucuyla Mücadeleye dikkat çekmek amaçlı başlatılan “Çetin Ceviz”adlı tiyatro oyunu gösterimleri başladı.
16 Ocak 2015 Cuma 16:29

Kitap Okumaya Teşvik İçin Yağmur Altında Kitap Okudular

Düşün Taşın Derneği Sakarya Üniversitesi temsilciliği bağlı öğrenciler, kitap okuma alışkanlığına dikkat çekmek için yağmurun altında kitap okudular.
13 Aralık 2014 Cumartesi 19:55

Çark Caddesi'nde Kitap Okudular

Düşün Taşın Derneği’ne bağlı öğrenciler kitap okuma alışkanlığına dikkat çekmek için kitap okuma etkinliği gerçekleştirdi.
5 Aralık 2014 Cuma 20:52

Kuraklığa Dikkat Çekmek İçin Eylem Yaptılar

Erozyonla Mücadele Haftasında su kıtlığı ve kuraklığa dikkat çekmek isteyen Tema Vakfı Sakarya Şubesi, Arifiye’de bir basın açıklaması yaptı.
20 Kasım 2014 Perşembe 02:09

Diego ile hangisi daha iyi oynar? Karar anı

Emre Belözoğlunun yokluğunda forma giyecek Brezilyalı yıldız Diego Ribasın performansını yukarı çekmek isteyen Kartal, Diego ile Webonun
8 Kasım 2014 Cumartesi 16:58

Barcelonanın eski başkanı için hapis!

Barcelona kulübünde 22 yıl başkanlık yapan iş adamı Nunezin, onanan 2 yıl 2 aylık hapis cezasını çekmek için 10 gün içinde cezaevine girmes
7 Kasım 2014 Cuma 04:54

Kampüste Kitap Okuma Etkinliği Gerçekleşti

Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Topluluğu (EMK), kitap okuma alışkanlığına dikkat çekmek için üniversite kampüsünde etkinlik düzenledi.
5 Kasım 2014 Çarşamba 23:19

Bayram Öncesi Atm’de Para Bitti

Sakarya’nın Akyazı ilçesi Küçücek Mahallesi sanayi alanında bir bankanın ATM’sinden maaşlarını çekmek isteyen çalışanlar, ATM’de bulunan paranın bitmesinden dolayı maaşlarını çekemedi.
3 Ekim 2014 Cuma 20:20

Çekmeköy Lazer Epilasyon

Ağda yapmaya yeni başlayan gençler için bu sürecin ne kadar zorlu ve sancılı olduğu ortada. Ağda yapabilmek bile bir yetenek ve maalesef saatler ister. Bu uygulamalar ile artık tüylerden kurtulmak ise neredeyse demode oldu. Artık sizler Çekmeköy lazer epilasyon kliği ile çok daha kısa sürede seanslardan oluşacak bir düzen ile istediğiniz tüm tüylerinizden kurtuluyor olacaksınız. Genellikle gençlerin kâbusu olan bu tüylenmeler onları geldiği gibi terk edecekleri için en gözde iş akışlarından biri olacaktır.
1 Ekim 2014 Çarşamba 08:59

Çekmeköy Halı Yıkama

Çekmeköy halı yıkamaya vermeden önce aklınızda birçok soru işareti olabilir. Acaba halılarımı şekli bozulur mu? Renkleri kayar mı? Desenleri bozulur mu? Halım yıpranır mı ve en önemlisi halım temiz olur mu? Bu soruların hepsinin aklınızda olması çok doğal çünkü sizler hiç tanımadığınız bir firmaya halılarınızı teslim ediyor olacaksınız.
23 Eylül 2014 Salı 10:55

OTİZM’E DİKKAT ÇEKMEK İÇİN ŞENLİK DÜZENLEDİLER

Sakarya Özel Eğitim Uygulama Merkezi (OÇEM) ve Sakarya Vosvos Grubu (ADAWOS) otizme dikkat çekmek için ortaklaşa otizm şenliği düzenledi.
4 Mayıs 2014 Pazar 20:21

DÜNYA SU GÜNÜ MÜNAZARA YARIŞMASI

22 Mart’ta kutlanacak Dünya Su Günü’ne dikkat çekmek amacıyla, Sakarya’da bulunan Karaman İlkokulu ve Doğa Koleji’nin ortaklaşa düzenlediği münazara yarışması büyük ilgi gördü.
18 Mart 2014 Salı 01:52

DÜNYA SERBEST DALIŞ REKORTMENİ SAPANCA GÖLÜNE DALDI

Dünya serbest dalış rekortmeni Şahika Ercümen,Sapanca’da yaşanan kuraklık ve gölün yok olma tehlikesine dikkat çekmek için Sapanca Gölü’ne daldı.
24 Şubat 2014 Pazartesi 00:14

SAPANCA GÖLÜNE DİKKAT ÇEKMEK İÇİN DALDILAR

Sapanca Gölü’nde yaşanan su çekilmesine dikkat çekmek için yapılan çeşitli eylemlere bir yenisi daha eklendi. Sapanca’nın kurtarılması için yetkililerin harekete geçmesini isteyen dalgıçlar ile Dünya Serbest Dalış Şampiyonu Şahika Ercümen Sapanca’ya gelerek, dalış yaptı.
22 Şubat 2014 Cumartesi 00:14

SAPANCA GÖLÜ YOK OLMASIN DİYE 10 BİN İMZA TOPLANDI

Balık Tutkunları Sportif Olta Balıkçıları ve Doğal Hayatı Koruma Kulübü Derneği tarafından kısa bir süre önce Sapanca Gölünün içerisinde bulunduğu duruma dikkat çekmek için sanal ortamda ve iki gün süreyle Sakarya Kent Meydanında düzenlenen imza kampanyası sona erdi.
20 Şubat 2014 Perşembe 21:51

SAPANCA GÖLÜ İÇİN İMZA KAMPANYASI BAŞLATILDI

Balık Tutkunları Sportif Olta Balıkçıları ve Doğal Hayatı Koruma Kulübü Derneği tarafından Sapanca Gölü’ndeki tehlikeye dikkat çekmek için imza kampanyası başlatıldı.
8 Şubat 2014 Cumartesi 23:42

SAPANCA İÇİN TEK KİŞİLİK EYLEM

Son aylarda sürekli su çekilmesi ve göldeki canlı sayısının azalmasıyla gündeme gelen Sakarya ve Kocaeli’nin içme suyu kaynağı Sapanca Gölü’ndeki tahribata dikkat çekmek isteyen bir iş adamı,
5 Şubat 2014 Çarşamba 20:08

İLK EMRİ YERİNE GETİRDİLER

Sakarya Kent Konseyi Engelliler Meclisi tarafından toplumdaki kitap okuma alışkanlığının azlığına dikkat çekmek ve engelli ve sağlam vatandaşların kaynaşmasını sağlamak için açık alanda kitap okuma etkinliği yapıldı.
14 Ocak 2014 Salı 19:44

DİŞ SAĞLIĞININ ÖNEMİNİ İZLEYEREK ÖĞRENDİLER

Adapazarı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü diş sağlığının önemime dikkat çekmek amacı ile Talat Tömekçe İlköğretim Okulu’nda çocuklara yönelik “Karagöz Mikroplara Karşı” konulu gölge oyunu düzenledi.
17 Aralık 2013 Salı 22:37

LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR HAFTASI KUTLANDI

Bu yıl 12’ncisi düzenlenen Uluslararası Lösemili Çocuklar Haftası dolayısıyla, hastalığa dikkat çekmek amacıyla Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Sakarya İl Temsilciliği Çark Caddesi’nden Kent Meydanı’na kadar yürüyüş düzenledi.
1 Haziran 2013 Cumartesi 02:13

Ücretsiz Solunum Fonksiyon Testi

Her yıl farklı bir sloganla Astım hastalığına dikkat çekmek için kutlanan 7 Mayıs Dünya Astım Günü’nün bu yılki sloganı “Rahat Bir Nefes Al, Aktif bir Yaşam” olarak belirlendi.
7 Mayıs 2013 Salı 02:16

Şalvar Davası gerçek oldu

Şefkat-Der, kadınlara karşı şiddete dikkat çekmek amacıyla "41 gün cinsel ilişkiye girmeme" çağrısı yaptı.
16 Nisan 2013 Salı 20:12

LİSELERARASI RESİM VE KOMPOZİSYON YARIŞMALARI SONUÇLANDI

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı okul çağında bulunan büyük nüfusun dikkatini afet ve acil durum konularına çekmek ve toplumun sahip olduğu afet bilincinin artırılmak amacıyla...
2 Nisan 2013 Salı 19:41

MİLLETİN EFENDİSİ KÖYLÜMÜZÜN ORGANİK YUMURTALARI

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Serdivan İlçe Örgütü’nün organik üretime dikkat çekmek amacıyla uyguladığı “ Milletin Efendisi Köylümüzün Organik Yumurtaları” projesi kapsamında organik yumurta ve tarım ürünleriyle kahvaltı düzenlendi.
26 Mart 2013 Salı 02:35

ORGAN BEKLERKEN HAYATLARINI KAYBEDİYORLAR

Sakarya Halk Sağlığı Müdürü Dr. Aydın Erdoğan, 3-9 Kasım tarihleri arasında organ bağışına dikkat çekmek ve farkındalık oluşturmak için kutlanan Organ Bağışı Haftası kapsamında toplumda oluşan duyarlılığın hafta ile sınırlı kalmaması gerektiğini kaydetti.
4 Kasım 2012 Pazar 18:49

AKIMA KAPILAN ELEKTRİKÇİ HAYATINI KAYBETTİ

Sakarya’nın Erenler ilçesinde bir eve elektrik çekmek için direğe çıkan 52 yaşındaki şahıs, elektrik akımına kapılarak hayatını kaybetti.
24 Temmuz 2012 Salı 20:50

Sakaryalılara emniyet kemerinin önemi vurgulanacak.

Emniyet kemeri kullanımına dikkat çekmek amacıyla Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Eğitim Daire Başkanlığı tarafından Sakarya Kent Meydanı’na getirilen simülasyon aracında kemer takan ve takmayanların başına gelenler uygulamalı olarak gösterildi.
14 Mayıs 2012 Pazartesi 17:33

Sorun varsa çözüm de olmalı

Sakarya Yerel Kültür Derneği, üyelerinin yoğun olarak yaşadığı bölgelerdeki sorunlara dikkat çekmek, sorunların tespiti, çözümü ve yetkili mercilere iletilmesi amacıyla başlattığı " Sorun varsa çözüm de olmalı" adlı toplantıların ilkini Dernekkırı bölge
26 Eylül 2010 Pazar 20:29

Sanatçılardan Anlamlı Destek

Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde dizi oyuncuları, ses sanatçıları ve mankenlerden oluşan grup, kansere dikkat çekmek amacıyla Çark Caddesi boyunca yürüdü.
22 Temmuz 2010 Perşembe 18:16

Eğitim-Sen Üyeleri Sakarya'da

Kamu çalışanlarının sorunlarına dikkat çekmek ve....
5 Haziran 2009 Cuma 10:09

Yaşlı Kadının Maaşını Çaldılar

Adapazarında emekli maaşını bankamatikten çekmek isteyen yaşlı kadını dolandıran ve güvenlik kameralarına takılan şahıs polis tarafından yakalandı.
25 Ekim 2008 Cumartesi 17:57

İmamı dolandırdılar

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde bir bankanın bankamatiğinde para çekmek isteyen imam dolandırıldı.
24 Ağustos 2008 Pazar 11:25

15 milyon hipertansiyonlu var

Hipertansiyon ve Ateroskleroz Derneği ile Metabolik Sendrom Derneği yüksek tansiyon problemine dikkat çekmek için ülke genelinde bir kampanya başlattı.
24 Şubat 2008 Pazar 21:23

Küressel Isınmaya dikkat konseri

Kurtalan Ekspres, küresel ısınmaya dikkat çekmek amacıyla ülke genelindeki konserler dizisine Adapazarı'ndan başladı.
26 Ocak 2008 Cumartesi 15:51

Telefona El Koyan Şahısa 6 Yıl Hapis

Adapazarı'nda mesaj çekmek için emanet aldığı cep telefonunu iade etmeyen şahıs, 6 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
24 Aralık 2007 Pazartesi 15:42

Adaylar Kendilerini İnternetten Tanıtacak

Bugüne kadar develeri parti bayraklarıyla süslemek, megafonla sokak sokak dolaşıp oy istemek ya da klip çekmek seçim dönemlerinde aday adaylarının kullandığı tanıtım araçlarından birkaçıydı.
24 Mayıs 2007 Perşembe 02:46

Sapanca'da Kitap Okuma Etkinliği

Sakarya Üniversitesi (SAÜ), Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) üyeleri okuma alışkanlığına dikkat çekmek amacıyla Sapanca Gölü kenarında kitap okuma etkinliği gerçekleştirdi.
7 Mayıs 2007 Pazartesi 04:38

'Bu yaraya neşter vuracağız'

Milli Eğitim Bakanı Doç. Dr. Hüseyin Çelik, eğitimi sadece devlete bırakmamak gerektiğini belirterek, devlet, özel sektör ve sivil toplum örgütlerini de eğitimin içine çekmek gerektiğini söyledi. Çelik Sakarya'da ki turuna devam ediyor.
12 Nisan 2006 Çarşamba 11:47

Valiler Hyundai'nin peşine düştü

Hyundai otomotiv şirketinin Türkiye'de yapmayı düşündüğü fabrika yatırımını kendi ilinine çekmek için valiler yarışa girdi. Hyundai'ye son teklif Sakarya Valisi'nden geldi. Sakarya Valisi Nuri Okutan, Hyundai otomotiv şirketinin ...
17 Aralık 2005 Cumartesi 21:31

KÖYLÜLERİN SEL ÖFKESİ

Sakarya'nın Akyazı İlçesi Beldibi Köyü'nde sel nedeniyle yaralarını sarmaya çalışan köylüler, Köy Hizmetleri İl Müdürlüğü ekiplerinin çalışma bittiği diye iş makinalarını bölgeden çekmek istemesine isyan etti. Köylüler bir iş makinası ve kamyona el koyd
18 Temmuz 2005 Pazartesi 13:41

 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1933 Naziler Alman Komünist Partisi'nin bütün mallarına el koydu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free