hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Sağlık çalışanlarına SATSO Üyelerinden bir destek daha Sakarya Teknokent Ar-Ge ve Tasarım Firmalarının Kiralarında İndirime Gitti “COVID-19 ile Mücadele ve Dayanıklılık Programı” Başvuruları Başladı Vali Nayir Kaymakamlar ile Videokonferans Toplantısı Gerçekleştirdi SAKARYA VALİLİĞİ'NDEN UYARI Ya bu hastalık bizi alacak yada biz bu illeti Sakarya’dan söküp atacağız ÖZPAŞ Marketten açıklama SATSO Yönetim Kurulu Toplantısı Online Konferansla Yapıldı İl Hıfzısıhha Kurulu 01.04.2020 Tarih ve 2020/15 Nolu Kararı İhtiyaç sahiplerine yardım eli uzatıldı
SAKARYA VALİLİĞİ'NDEN UYARI
SAKARYA VALİLİĞİ'NDEN UYARI
 
Ya bu hastalık bizi alacak yada biz bu illeti Sakarya’dan söküp atacağız
Ya bu hastalık bizi alacak yada biz bu illeti Sakarya’dan söküp atacağız
 
ÖZPAŞ Marketten açıklama
ÖZPAŞ Marketten açıklama
 
 ÖZKOÇ: “SAKARYA’DA DERHAL SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI İLAN EDİLMELİ”
ÖZKOÇ: “SAKARYA’DA DERHAL SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI İLAN EDİLMELİ”

çeşme haberleri

Çeşme Meydanına örnek çalışma

Büyükşehir Belediyesi tarafından Çeşme Meydanına yapılan yeni ve örnek görünüme sahip çeşme ile vatandaşlar gönül rahatlığı ile su içip, ihtiyaçlarını karşılayabilecekler.
28 Ocak 2020 Salı 18:09

Çeşme suyu kullananların bağışıklık sistemi daha güçlü

SASKİ yatırımlarına yönelik düzenlenen programda konuşan Başkan Toçoğlu, “Sakarya’nın suyunu tertemiz bir şekilde vatandaşlarımızın çeşmesine ulaştırıyoruz. SAÜ Tıp Fakültesi’nde yapılan araştırmada çeşme suyu kullananların bağışıklık sisteminin daha güçlü olduğunu ortaya koydu
24 Ekim 2018 Çarşamba 19:42

BAHÇELİEVLER GAZİ İLKOKULU’NDA ÇİFTE AÇILIŞ

Serdivan İlçesindeki Bahçelievler Gazi İlkokulu bahçesine hayırsever veli Saadettin Durgun tarafından yaptırılan ve öğrencilerin kullanımına sunulan çeşme ile okul...
1 Mart 2018 Perşembe 20:43

Kazımpaşa’da Doğalgaz Sevinci

AGDAŞ, nisan ayında başladığı Serdivan’ınKazımpaşa, Selahiye, Kuruçeşme ve Reşadiye Mahallerini kapsayan doğalgaz alt yapı çalışmalarını tamamlanarak bölgeye doğal gaz arzı sağladı.
22 Ağustos 2017 Salı 04:52

Musluklarından pırıl pırıl su akan bir Sakarya var

Dünya Su Günü vesilesiyle düzenlenen programda konuşan Başkan Toçoğlu, “Hamdolsun bugün çeşmelerinden pırıl pırıl su akan bir Sakarya var.
23 Mart 2017 Perşembe 04:15

Büyükşehir’den O Cadde İçin Uyarı

Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, 6 Kasım Pazar günü 08.00 ile 20.00 saatleri arasında Ankara Caddesi’nin Çeşme Meydanı Kavşağı ve Adapazarı Kaymakamlık binası arasında kalan bölümünde asfalt çalışması yapılacağı belirtildi.
6 Kasım 2016 Pazar 06:00

Dünya Su Günü Akm'de Kutlandı

Dünya Su Günü Etkinliklerinde konuşan Başkan Toçoğlu, “En sağlıklı ve temiz içmesuyunu vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Hemşerilerimizin çeşmelerine ulaştırdığımız içmesuyunun değerleri, pet şişe sulardan daha üstün” dedi.
23 Mart 2015 Pazartesi 19:01

BU ÇEŞMENİN SUYU KESİLMEZ Kİ !!!

Taraklı İlçesi’n de Kültürevi önünde tarihi çeşmenin suyu kesildi.
20 Mart 2015 Cuma 21:58

Adapazarı Belediyesi'nden Sakarya Üniversitesi Öğrencilerine Çorba İkramı

Adapazarı Belediyesi soğuk havalarda dağıttığı salep ikramından sonra şimdi de Sakarya Üniversitesi Kampusü’nde Çorba Çeşmesi kurarak öğrencilere ücretsiz çorba dağıtıyor.
13 Mart 2015 Cuma 21:11

Özkoç, Türkiye'de satılan ilk mezarlığı, Meclis gündemine taşıdı‏‏

CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Sakarya'nın Karasu ilçesi Kuruçeşme Mahallesi'ndeki köy mezarlığının, Türkiye'de satılan ilk mezarlık olduğunu belirterek, ‘’Bu Türkiye’de bir ilk. Vatandaş başına ne gelecek bilmiyor. Biz satış yasal mı, iptali mümkün mü, mağduriyetler nasıl önlenir, nasıl engellenir, her konuda vatandaşın yanında olacağız, süreci takip edeceğiz’’ dedi.
14 Ocak 2015 Çarşamba 03:48

Yeni İçmesuyu Arıtma Tesisleri Geliyor

SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, içmesuyu yatırımlarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Rüstem Keleş, “SASKİ olarak, şehrin birçok noktasında içmesuyu arıtma tesisleri inşa edeceğiz. Bu tesisler sayesinde şehrin bütün bölgelerinde, çeşmelerden birinci sınıf içmesuyu akacak” dedi.
21 Kasım 2014 Cuma 10:57

Çeşme Germiyan Taş Ocağı İstemiyor

Çeşme?nin Germiyan Mahallesi?nde üç kez kapatılan taş ocağının, tekrar açılması için başvuru yapılmasına tepki gösteren bölge sakinleri, Evimizin dibinde taş ocağı istemiyoruz dediÇeşme?nin Germiyan Mahallesi?ndeki Niyazi Ersoy Oğullar
10 Kasım 2014 Pazartesi 03:30

Çeşme Ata'sını "sarızeybek"le Anacak

Çeşme, vefatının yıldönümünde Atatürk'ü, sevdiği eserlerle anacak. Aya Haralambos'ta düzenlenecek konserde, Sarı Zeybek'ten Vardar Ovası'na kadar 19 eser yeniden hayat bulacak.Çeşme, vefatının 76?ncı yıldönümünde Mustafa Kemal Atatürk'ü
7 Kasım 2014 Cuma 06:56

SASKİ’DEN 1 MİLYAR TL’LİK YATIRIM

SASKİ Mayıs Ayı Olağan Genel Kurulunda konuşan SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Vatandaşlarımızın çeşmelerine ulaştırdığımız içme suyu, mineral bakımından zengin birinci sınıf içme suyudur.
27 Mayıs 2014 Salı 05:39

SAPANCA’YA 7 YILDIZLI OTEL

Sapanca Kuruçeşme’de 1 ay sonra 7 yıldızlı otel Grand Merosa Hotels&Spa Sapanca’nın temelini atacak olan Merosa Şirketler Grubu, Mahmudiye’de 29 dönüm üzerine yapacağı ilk 7 yıldızlı otel için Sakarya Valiliğinde düzenlenen imza töreni ile irtifak sözleşmesi yaptı.
18 Mayıs 2014 Pazar 04:40

Oya Arapoğlu: Sapanca “Dünya Yıldızı” olacak

Dünyanın sayılı içme suyu kaynağını adını veren Sapanca’da içme sularının çeşmeden içilmediğini iddia eden MHP adayı Oya Arapoğlu, “Biz bu sorunu ele alacağız. Tüm Sapanca’yı kucaklayacağız. Herkes için ayrı ayrı projelerimiz var” diye konuştu.
24 Ocak 2014 Cuma 23:53

İLÇELER ARITMA TESİSLERİNE KAVUŞUYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) tarafından Sakarya’nın tüm çeşmelerine birinci sınıf içmesuyu ulaşımını sağlamak için inşa edilen 6 yeni İçmesuyu Arıtma Tesisi bir bir devreye alınıyor.
6 Kasım 2013 Çarşamba 02:10

KENDİSİNİ CAMİYE ADADI

Karapürçek ilçesine bağlı Teketaban köyünde yaşamını sürdüren Nihat İbil köyde bulunan caminin kilitli parke taşı, bodur yeşil alan ve çeşmesini yaptırarak takdir topladı.
8 Eylül 2013 Pazar 04:28

Saadet'ten 'Darbelere Hayır Mitingi'

Saadet Partisi Mısır'da yaşanan darbe ve katliama dur demek için 14 Temmuz Pazar günü İstanbul Kazlıçeşme Meydanı'nda miting düzenliyor. Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Eyüp Yıldırım, Mısır'daki askeri darbeyi kınamak için partisince İstanbul'da 14 Temmuz Pazar günü “Darbelere Hayır mitingi” düzenleneceğini belirterek, Sakaryalılara katılmaları için çağrıda bulundu.
12 Temmuz 2013 Cuma 23:58

AK Parti Mitingine Giden Otobüsü Taşladılar

Pazar günü İstanbul'da yapılan Kazlıçeşme mitingine giden Kaynarca otobüsü, Ümraniye'den geçişi sırasında seyir halindeyken taşlı saldırıya uğradı.
18 Haziran 2013 Salı 23:01

SAKARYA ÇEŞME SUYUNDA DÜNYAYA FARK ATIYOR

Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) tarafından Serdivan Hızırilyas tepesinde Siemens firmasına yaptırılan arıtma tesislerinden çıkan sonuçlara göre Sakarya’da su, gönül rahatlığıyla çeşmelerden içilebilir. Arıtmadan alınan sonuçlara göre SASKİ Sakarya’daki çeşmelere Dünya Sağlık Örgütü standartlarından çok daha kaliteli su ulaştırıyor.
9 Mayıs 2013 Perşembe 01:11

AKÜ HIRSIZLARI YAKAYI ELE VERDİ

Kocaeli'nin İzmit ilçesi Kuruçeşme mevkiinde, kamyonlardan akü çaldıkları öne sürülen iki kişi, polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.
17 Nisan 2013 Çarşamba 19:40

ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN ÖRNEK PROJE

Orman Genel Müdürlüğü tarafından verilen emir doğrultusunda Sakarya’da tüm çeşme başlarına meyve fidanları dikiliyor.
21 Şubat 2013 Perşembe 17:22

Yağmurla gelen sel felaketi

Sakarya’da etkili olan sağanak yağış hayatı olumsuz etkiledi. Serdivan ilçesinin köylerinde yağan şiddetli dolu tarım arazilerini kırıp geçirirken, taşan Kuruçeşme Deresi onlarca evi çamur deryasına döndürdü.
19 Mayıs 2012 Cumartesi 18:38

MEYDAN ŞENLENDİ

Sakarya milletvekili sayın Hasan Ali Çelik’in, rutin olarak yapmış olduğu esnaf ziyaretlerinin, bu haftaki yeri Çeşme Meydanı esnafı oldu.
15 Mayıs 2012 Salı 17:13

Faturayı SASKİ'e kesmeli

Pazar günü çeşmelerden akan kokulu suyu kullanamayan vatandaşlar boşa akan suyun parasının kendilerinden tahsil edileceğini belirterek 'Bunun cesasını SASKİ çekmeli' dediler.
23 Kasım 2011 Çarşamba 20:34

SASKİ'den İçme suyu açıklaması

Şehirdeki çeşmelerden akan sudan gelen koku, vatandaşları tedirgin etti. Koku nedeniyle, içme suyuna lağım karıştığını sanan vatandaşlar, SASKİ'nin telefonlarını kilitlediler.
21 Kasım 2011 Pazartesi 20:15

Trenden düşen öğrencinin iki ayağı da koptu!

Söğütlüçeşme Tren İstasyonu'na gelen İstanbul Üniversitesi öğrencisi Uğurcan Yönsel (19), Haydarpaşa-Adapazarı seferini yapan trene hareket halindeyken binmek istedi. Dengesini kaybeden Yönsel, tren ile peron arasındaki boşluğa düştü.
22 Eylül 2011 Perşembe 20:32

Defineciler Yine İş başında

Bayram öncesi şanslarını bu kez de Kaynarca'da arayan define meraklıları ilçede Güven Köyü sınırlarında bulunan tarihi Hışırlı Çeşmesi'nin yakınlarındaki bir ağacın altını kazdılar.
29 Ağustos 2011 Pazartesi 22:05

Söğütlü'de Festival Coşkusu

Söğütlü Tarım ve Hayvancılık Süt Festivalinde birinci günü Süt akan çeşmeden bir ton süt akıtılırken, Büyükbaş Hayvan Yetiştiriciliği yarışması yapıldı.
2 Temmuz 2011 Cumartesi 22:08

Hırsızları takip eden polis aracı kaza yaptı 2 yaralı

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde çalınan kamyonu takip eden polis aracı virajı alamayarak yol kenarındaki çeşmeye çarptı. 2 polisin yaralandığı kaza sonrasında kaçmayı başaran hırsızlar izlerini kaybettirdi.
2 Ocak 2011 Pazar 21:17

Çeşmelerden çamurlu su akıyor

Sakarya'nın Karapürçek ilçesi Teketaban köyünde vatandaşlar çeşmelerinden çamurlu su aktığını iddia ettiler.
17 Ekim 2010 Pazar 17:59

SAÜ'lü gencin feci ölümü

Sakarya Üniversitesi ögrencisi Eyüp Vatandaş Söğütlüçeşme'de trenden inmek isterken peron ile tren arasına düşerek hayatını kaybetti.
18 Mart 2009 Çarşamba 13:30

Atık Suyu İçme Suyuna Karıştı

Sakarya'da, izinsiz faaliyet gösteren bir peynir fabrikasının atık sularının Mahmudiye köy çeşmesi suyuna karıştığı ileri sürüldü.
12 Şubat 2009 Perşembe 10:44

Hülyam Restaurant Kışa Merhaba dedi

Çeşme Meydanı Caddesi üzerinde faaliyet gösteren Hülyam Restaurant&Bar yeni dekoru ve sıcak ortamı ile kış sezonuna merhaba dedi.
10 Kasım 2008 Pazartesi 02:24

Şehit oğlu için çeşme yaptırdı

Sakarya’da oturan Ahmet Yaşartürk 2005 yılında Şırnak’ta teröristlerin saldırısı sonucu şehit olan teğmen oğlu Gökhan Yaşartürk’ün adı verilen memleketi Selim ilçesindeki okula çeşme yaptırdı.
3 Ekim 2007 Çarşamba 11:23

Muslukçular Yakalandı

Akyazı İlçesi ahyalı Mahallesi civitler semtindeki camiye ait şadırvan ve çeşmelerinin muslukları ile Vakıf mahallesi İlköğretim okulunun muslukları çalındı.
19 Nisan 2007 Perşembe 20:50

Halk Çeşmesi hizmete açıldı

Sakarya'nın Kocaali İlçesi'nde, Osmanlı geleneğini yaşatmak amacıyla vatandaşlar tarafından yaptırılan halk çeşmeleri törenle hizmete açıldı.
4 Temmuz 2006 Salı 09:20

Öğrenciler Tuvaletten Su İçiyor

Adapazarı 1. Endüstri Meslek Lisesi bahçesinde bulunan çeşmenin, yerine yenisi yapılmak üzere yıkılmasıyla, öğrenciler su ihtiyaçlarını tuvaletten karşılamaya başladı.
11 Mart 2006 Cumartesi 13:26

Belediye'den Halk Çeşmesi

Adapazarı merkeze bağlı Nehirkent Belediyesi tarafından, beldede bulunan tarihi çeşmeler, yeniden halkın hizmetine sunulmak amacıyla halk çeşmesi projesi altında onarılıyor. Nehirkent Belediye Başkanı Rıdvan Sezer,
29 Aralık 2005 Perşembe 11:22

YAŞLI KADIN ÖLÜ OLARAK BULUNDU

Adapazarı'nda yalnız yaşayan bir kadın, evde yakınları tarafından ölü olarak bulundu. Alınan bilgiye göre, Çeşme Meydanı Caddesi Sunter Sokak 8 No'lu evde yalnız
30 Ağustos 2005 Salı 11:44

ADAPAZARI'NDA HIRSIZLIK

Adapazarı Orta Mahalle'de, marketten hırsızlık yapan 1 kişi, polis tarafından yakalandı. Edinilen bilgiye göre, Orta Mahalle Çeşme Meydanı Caddesi'nde bulunan Hasan Zeki Güler'e ...
18 Temmuz 2005 Pazartesi 15:55

KULLANILMAYAN BİNADA YANGIN

Adapazarı Çeşme Meydanı Semti'nde boş bir binanın çatı katında çıkan yangın çevreye sıçramadan söndürülürken, bina sahipleri sinir krizi geçirdi. Adapazarı Çeşme Meydanı Semti'nde Tekin Topallar'a ait 3 katlı binanın çatı katında ...
22 Mayıs 2005 Pazar 08:43

 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1924 İstanbul'da Maarif Müdürlüğü, Tevhid-i Tedrisat Kanunu gereğince medreselere el koydu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free